Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. napja késik a menstruációm!...

5. napja késik a menstruációm! Szombaton kellett volna megjönni-e de még mindig semmi! Hétfőn csináltam egy tesztet de negatív lett! Mindig pontos 28 napos a ciklusom soha nem késett még! Szerintetek lehet még ebből baba?

Figyelt kérdés
Férjemmel megszakításos módszerrel vagyunk együtt!Nem tervezzük még a kis tesót de ha jönne akkor sem lenne baj! Hányingerem van és émelygek meg reggel éhgyomorra hánytam 2x!A bal mellemből pedig tej jött enyhe nyomásra!A hasam minimálisan görcsöl de inkább ilyen szurkát érzek!Tudom nem vagytok orvosok de azok a vélemények érdekelnek akik már voltak hasonló helyzetben!!Köszi :)
2015. dec. 16. 19:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek hát reggel majd meglátom mi lesz!Mindenképp megírom,hogy mi lett az eredmény!Kedves 2-es remélem neked lesz igazad!:) De az a "mindjárt megjön" érzés is meg van!Ilyen volt neked?
2015. dec. 16. 20:46
 12/19 mandiga ***** válasza:

Nem feltétlenül ciszta okozza. Néha van ilyen ciklus is.

Voltam hüvelyi ultrahangon a ciklus 40. napján.

Annyi áll a papíromon, hogy méhnyálkahártya 5 mm, ép ovarium. Cisztát nem látott.


Itt az akkori siralmas görbém, sőt még a 15-ös ovuteszt is több mint 2 hétig pozitív volt. Már nem az szerencsére.


[link]

2015. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen.Azert nem is gyanakodtam babara 2#! Mindenre csak arra nem :D Csinaltal tesztet?
2015. dec. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Csinaltal tesztet?
2015. dec. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Sajnos negatív lett a teszt! :( Így már nem hiszem hogy baba lenne 2 teszt csak nem téved!Most azt nem tudom eldöntetni,hogy menjek-e ma nőgyógyászatra vagy várjak hétfőig!?Nálam tényleg nem szokott ilyen lenni!
2015. dec. 17. 08:53
 16/19 mandiga ***** válasza:

Ha magándokihoz mész, akkor menj nyugodtan, viszont ha Sztk, akkor várj még egy hetet kb, vagyis ünnep elött menj. Velem nem foglalkoztak egy hét késésnél, azt mondták, egy hét múlva menjek vissza. Nekem is mindig percre pontosan jött meg, most volt egy ilyen hónapom, meg egy rövidebb.

Most ezt a hónapot én még megvárom, hogy hány napra jön meg ismét, ha nem úgy ahogy kellene, akkor én januárban keresek egy magándokit.


Ilyenkor az is előfordulhat, pláne ha nem vezetsz hőt és nem ovutesztelsz, hogy később fogant a baba, ezáltal a teszt még nem mutatja ki. Lehetséges késői ovud volt, az sem kizárt. Persze ilyenkor csak találgatni lehet.

2015. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Végül is nem kellett mennem sehova mert megjött!Mindenkinek köszönöm a hozzászólást!Kellemes ünnepek mindenkinek!! :)
2015. dec. 17. 14:54
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnalom..2# voltam Kellemes Unnepeket Nektek is! :)
2015. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mandiga ***** válasza:
Sajnálom. Legközelebb reméljük sikerül.
2015. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!