Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem 9. napja késik de csak...

Nekem 9. napja késik de csak megszakítással csináltuk de semmi jele annak h meg kéne jönnie csak alul szurkál a pocim van amikor a hüvelyemig és sokszor van hányingerem mindig csak ennék, ugye lehetek babás?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet, akkor minden ki fog derülni. A megszakításos módszer nem tökéletes védekezés, egy fél csepp ondó is elég a teherbeesésre, ha eljut a megfelelő helyre. Az nem csak az ejakuláció során jön, hanem észrevétlenül szivároghat korábban is.
2008. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Lehetsz terhes, mi is megszakítással védekeztünk és most 29 hetes vagyok. Vegyél egy tesztet, ha ennyi ideje késik akkor már simán kimutatja.
2008. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ezek terhesség jelei vagy csak hogy meg fog jönni mert ilyen még nemvolt h nem görcsöltem és a melleim sem feszültek csak szúró fájdalmat érzek és hányingert ennyi
2008. szept. 15. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezek lehetnek a terhesség jelei. Nem írtad mennyire szokott pontosan megjönni, de 9 napos késésnél, a leírt tünetekkel nagy esély van a terhességre. Üdv, a 2. válaszoló.
2008. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi nagyon ari vagy:)hát szokott késni 1-2 napot de akkor má görcsölök és feszül a mellem most meg semmi csak szúrkál
2008. szept. 15. 10:24
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ilyen nekem is volt. és szerintem már az idegességtöl. szoval ne aggodj és csinálj tesztet az a bisztos
2008. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!