Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szeretnek terhes lenni de...

Nem szeretnek terhes lenni de 2 napja nem jott meg lehetseges hogy az vagyok?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok nagyon nem szeretnek meg gyereket. Nem védekeztunk a párommal, viszont megszakitasos módszert alkalmaztunk, egymas utan(nem sokkal) ketszer ez körülbelül 2 hete tortent. Attol felek, hogy emiatt akar teherbe eshettem, egy ket napja faj a mellem, a hasam nem nagyon, nagyon minimálisan eddig ketszer ereztem. Ez a menzeszt jelenti vagy ti hogy gondoljatok? Lehet tulsagosan raparazok.

2015. dec. 16. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet ráparázol, de lehet, hogy terhes vagy. Ha a hétvégéig nem jön meg, én csinálnék egy terhes tesztet. Mert ha ma 2 napja, akkor vasárnap majdnem egy hete.
2015. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
a nem akarás az nem véd. ha meg 2x egymás után vagytok együtt, akkor hiába veszi ki, bőven van sperma az előváladékban, szóval olyan mint ha telibe ment volna. ha nem akartál volna terhes lenni, illett volna eseményutánit bevenni. most akkor marad az abortusz..
2015. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz gyereket, védekezni kell.

A megszakítás NEM VÉDEKEZÉS!!! Ha elkap a hév, és nem védekeztek, akkor menni kell esemény utániért!


A kora terhes tünetek nagyon hasonlítanak a menzesz előtti tünetekhez. Illetve valakinek nincs is, vagy esetleg beképzeled.


Nem látunk beléd, nem tudjuk terhes vagy-e, az esélye megvan. Vegyél tesztet, szerintem már most is kimutatná.

2015. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél terhes, ha egyszer nem védekeztetek?
2015. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a párod kiveszi, az nem védekezés még. Nem kell vezúvnyi ondó, hogy megfoganj. Hisz csak egy ondósejt hatol be a petesejtbe. Elég csak egy kis előváladék, ha abban benne van az az egy, akkor kész.
2015. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz gyereket miért nem védekezel? Simán lehetsz terhes. mikor kell megjönnie?
2015. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, a tünetekre nem lehet adni.
2015. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!