Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék érdeklődni, lehetség...

Szeretnék érdeklődni, lehetséges e hogy terhes vagyok ha ezen a héten kellett volna megjönnie de mult héten szerdán Megjött de viszont csak 3 napig tartott és nagyon kevés volt?

Figyelt kérdés
Az első nap volt meg erösebben de az se annyira erösen.Tamponbol is körülbelül 4 db fogyott. hányingerem van és a hasamba is szúró érzést érzek. Szerintetek megéri egy tesztet venni?
2015. nov. 22. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit mindenkepp meger szerintem hogy csinalj egy tesztet es megnyugszol.
2015. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igazábol örülnénk neki csak abba nem vagyunk biztosak hogy ilyenkor hogy reagál a szervezet mert ügye máskor egy doboz tampont elhasználok de most nem és hát szerdán Megjött multhéten , csütörtökön éppen hogy megvolt és pénteken már csak pár csepp.Arra lennék kiváncsi hogy van e olyan ember akinek ilyen volt a vérzése és terhes lett? Volt hogy ettem tegnap is és rám jött a hányinger és volt hogy ittam és attol is.
2015. nov. 22. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézz egy tesztet, mert van esély rá! Lehetőség szerint reggeli vizeletből tesztelj, mert az biztosabb!

Szurkolok! :)

2015. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!