Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacio elott 2 nappal van...

Miranda88 kérdése:

Ovulacio elott 2 nappal van esely fiura.27 napos a ciklusom tehat a 12. Napon voltunk egyutt?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden termekeny napon van esely fiura is es lanyra is.

Az mar mas kerdes, hogy nem feltetlenul ugyanakkorak az eselyek.

2015. dec. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen úgy van írva, hogy obu előtt két nappal kell utána semmi. Vagy védekezni nyílván. Én úgy tudom vagy tudtam hogy a fiúk "gyorsabbak" kevesebbet is élnek. A lányok "lasabbak" de tovább élnek. Akár 3 napig is simán elvannak. Én így lettem. Így számolt ki édesanyám :) előttem két fiú volt.(utána már nem bízta a véletlenre) De ez nagyon sok mindentől függ. Pl hogy apa katonái milyen erősek. X vagy y van nála több :D vagy hogy mennyire savas a hüvely váladékod stb stb stb. Lesz ami lesz! Egészséges legyen ! :)
2015. dec. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha lányt akarsz, akkor kell két nappal hamarabb, ha fiút, akkor azon a napon, hogy a lányoknak legyen vagy ne legyen esélye odaérni... De persze csinálhatsz te akármit, az lesz, ami lesz, ezt nem lehet befolyásolni sehogy sem!
2015. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, van mar egy lanyom azert szeretnenk fiut. Egyebkent a mult honapban is probalkoztunk nem jott ossze:-( remelem most Osszejon
2015. dec. 17. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!