Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?...

Ki nem várja mostanában? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Tudom sokan irtak hasonlot de nem birok varni es kivancsi vagyok ki hogy áll most rajtam kivul.. Első babank lenne nagyon várjuk... Túlságosan izgulok? Elrontom evvel ?

2015. dec. 16. 13:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csütörtök-péntekre nem várom...de nem érzek semmit...ma reggel teszteltem egyet kíváncsiságból, természetesen nega... T

2015. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Szia én is péntekre nem varom eddigketnaponta teszteltem negativ.. Tegnap is. Elso honap próbálkozás ? Szurkolok neked !
2015. dec. 16. 15:00
 3/37 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnapra nem várom, 2. hónap próbálkozás, 1. baba lenne, múlt hónapban két negatívat teszteltem, nagy csalódás volt, így most nem csinálok előre, csak ha kimarad. (reméljük így lesz) Múlt hónapban én túlságosan rápörögtem, most próbálok higgadt maradni, de nehezen megy. Te mikorra nem várod?
2015. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Nem, ez már a 3....januártól megpróbálom majd vagy a Vénusz cseppet, vagy palástfűt, barátcserjét, E-vitamint...most nem szedek semmit, csak folsavat meg multivitamint. Ha most sem sikerül, keményebbre veszem a figurát! :) T
2015. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
ja, igen, nekünk is 1. baba lenne! :) T
2015. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
En péntekre nem varom, én is nagyon ettol felek h most elsőre nem sikerült. Nagyon ra pörgök, ha esetleg tudtok irjatok én szurkolok nektek is !! Nekem is mar kb 4 tesztem negativ lett de én nagyon hamar teszteltem , holnap reggel egy ujabb próbálkozás:)
2015. dec. 16. 16:21
 7/37 A kérdező kommentje:
Én multivitamint szedek hatha segít, van valami jeletek vagy bármi ami jel ?
2015. dec. 16. 16:28
 8/37 anonim ***** válasza:
sziasztok. én egy hét múlvára nem várom, 2. baba 1. próbálkozás. ma csináltam tesztet de negatív lett mondjuk lehet azért mert korai. nem is értem miért izgulok ennyire mert a kisfiamnál 4 éve vártam 2 hetet miután késett mert rendszertelen volt a ciklusom és nem hittem hogy ilyen könnyű lenne.
2015. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én péntek környékére nem várom.Mai tesztemen talán van valami,de nem élem bele magam mert múlt héten is volt egy szép ámde halvány pozi tesztem.

1 baba,lassan 5 év próbálkozás (1 vetélés 8 hetesen),Minden rendben van Velünk.

N

2015. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Uhh.. Nem keves idő. Ettol felek énis csak szerencsét tudok nektek is kivanni.. Mar bennem is összedőlt egy világ mikor negatívat teszteltünk pedig meg csak most kezdtük el az egeszet.... De mar nagyon vagyunk ra foleg karacsony előtt , legszebb ajándék lenne gondolom nektek is ! Egy két dolgot én éreztem. De szerintem csak bekepzelem. Mar csak fel nap es ujra proba a nem várt előtt. Ti milyen tesztet csináltatok ? :)
2015. dec. 16. 22:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!