Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 34 hetes vagyok dec 23-ra...

Én 34 hetes vagyok dec 23-ra vagyok kiírvaa 3. babám várom és nagyon nehezen bírom már ti hogy viselitek a terhességet? Ki várja még karácsonyra a babát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A kolleganőm első babáját várja,dec 28ra van kiírva,de reméli meg lesz karácsonyra.:)

Ő még nagyon jól bírja, nagyon fel van dobva,élvez minden pillanatot,még dolgozik-azt mondja nem marad otthon,mert unatkozna,majd ha meglesz a bébi.

Kitartás neked!

2011. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam december 26.-ra várja!!!
2011. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én dec. 17-re vagyok kiírva, úgyhogy nagyon remélem, hogy a karácsonyt már együtt töltjük otthon!

Nekünk első babánk lesz és még nagyon jól bírom, szerencsére eddig elkerültek a kellemetlenségek!

De két gyerek mellett elhiszem, hogy nehezen viseled, nem lehet könnyű!

De kitartás :)

2011. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a 2 fiú már nagy 13 és 11 évesek ennyi év után olyan mintha most várnám az első babám
2011. nov. 12. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
én is karácsonyra várom, de legkésőbb dec.19-én szülünk:) progis császárral. Nagyon nehéz már, van egy 21 hónapos fiam itthon. Rettenetesen ég a gyomrom, éjszaka fenn voltam, mert azt hittem, összehányom magam:( A fiammal csak este égett a gyomrom, ezzel a kiscsajjal meg egész áldott nap. Már nem nagyon bírok semmit, mikor viszont kedvem volna, nem tudom, nem érzem, hol a határ például cipekedésben. Már várom a végét. Egyébként minden nap pánikolok, hogy még a 38 hetet sem fogom kibírni (a fiam ennyire született), vam egy olyan rossz érzésem, hogy hamarabb fog jönni a kiscsaj.
2011. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a másodikat várom és dec 20-ra vagyok kiírva valamikor elég jól viselem de valamikor nagyon várom már hogy túl legyek rajta főleg olyankor amikor este szinte nem alszok semmit mert ígyse jó úgyse jó itt fáj ott fáj itt nyom ott nyom meg ilyenek
2011. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én dec 27-re vagyok kiírva, szintén 3. baba. Én jól bírom a terhességet, semmi panaszom egy kis gyomorégést leszámítva. Azért már nagyon várom a szülést, és hogy újra babázzunk...

A nagyobbik lányom 4 éves múlt október végén, a kisebbik decemberben lesz 2. És a harmadik is lány :D

2011. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is két kicsi mellett várom a harmadikat- bár én február közepére. 3 és másfél évesek a fiuk és a harmadik is fiu! :)

Nem mondanám könnyűnek, fárasztó, de örülök, hogy így van! :)

2011. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!