Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek még érdemes...

Szerintetek még érdemes reménykedni? Lehet még pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 18. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Meg csak a 22. Napon vagy! Szerintem nem jo helyre huzta az ovud a rendszer. Hod alapjan lehetseges a pozitiv teszt. De 6-7 nap mulva. Szurkolok!
2015. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
😐😐😐és szerinted mikor volt ovum? Akkor még remenykedhetek? Jajj de jó lenne...2 éve várjuk a babát de 3 vetélésem volt és aggódom. ...
2015. dec. 18. 09:30
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezt igy nehez megmondani. En is sokat homeroztem es nagyon nehez pontosan merni. Meg en vegig ovuteszteltem. Sajnalom a veteleseket. En is elvesztettem 2 babyt :(

peteerest nem nez a dokid huvelyin? Tudom javasolni. Nekem mindig nezte. Az pontosabb mint a netes kalkulator. Esetleg ha gondolod elokaparom a diagramom amikor sikerult teherbe esnem hogy megnezd.

2015. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt megkoszonnem. Uh on csak azt nézte hogy vannak petek elég nagyok és ennyi. Tovább még nem mentünk. Akkor várom a görbed.😊.
2015. dec. 18. 11:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Azonnal megkeresem neked. En is vegigjartam mindent.
2015. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2015. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊nagyon kedves vagy. Hát kivancsi leszek velem mi lesz...
2015. dec. 18. 12:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Szivesen! En szurkolok! Majd ird meg a fejlemenyt!
2015. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kozben megneztem ujra. Latom E vitamin. Szeded rendesen? Mert xsak 3 nap lattam bejelolve!? Az utrot mire szeded? Nekem is felirta a doki h szedjem pozi teszt utan de en nem vettem be. Vitaminbol meg a gravidat javaslom.
2015. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen szedem. Ebben trehány vagyok h nem jelölöm. De naponta szedem. Meg a citamint is. Utrot a progreszteron hiány miatt szedem. Nagyon alacson. És a sárga test idő előtt elhal sajnos.
2015. dec. 18. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!