Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztet csinálno...

Mikor érdemes tesztet csinálnom legközelebb? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Eddig nem figyeltem erre annyira oda, de most próbáljuk rendesen csinálni amit és akkor amikor kell :)


legutóbbi menszesz november 13-14 volt. Kiszámoltam, hogy mióta nem szedem a gyógyszert, 30-31 naposak a ciklusaim. Ez alapján kalkulátor segítségével számoltam ki, hogy a következő dec 13-án lesz.

Már csináltam egy negatív tesztet november 23-án.

Együttlétek: nov. 16. 21.22.23.24.25 ( én még tervezzük minden nap 30-ig, utána kétnaponta )


A kalkulátor szerint az ovuláció időpontja: 11.29.


Akkor most esélyes lehet így?

Teszt mikor érdems legközelebb?



2015. nov. 26. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom, hogy semmi nem jelent a kalkulátor szerinti ovuláció. Érdemes ovu tesztet használni, vagy hőmérőzni.


De december 14.-én, ha addig nem jön meg nyugodtan tesztelhetsz;) Ha késik a mensi, már jó esély mutat valamit a teszt. Egyébként együttléttől számítva 14 nappal szokott először pozitívat mutatni.


Sok sikert Neked!

2015. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Oké, tisztázzuk. Teherbe akkor eshetsz, ha ovulációd van. Ami még nem történt meg, három nap múlva esedékes. Előző menzeszed megjött. Akkor te most 23-án letesztelted a jövőbeli esetleges terhességedet? :) Tökös gyerekek azok a spermiumok, tudom én, de azért nem időutazók. :D

A kérdésedre válaszolva: december 13-ától hamarabb semmi értelme tesztelni.

2015. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudom miért vagy ilyen bunkó.

Azért teszteltem, mert már előző hónapban is jókor voltunk együtt, és sokkal másabb módom jött meg. Szinte meg se jött, csak görcsöltem, kb alig volt vérzés. Ezért teszteltem.

Az első válaszolónak köszönöm a bíztatást :)

2015. nov. 26. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!