Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo 37,1 az ébredési hőm,...

11. dpo 37,1 az ébredési hőm, kisebb émelygés, mindjárt megjön érzés, apró lilás erek a melleken?

Figyelt kérdés

25-ös érzékenységű teszt kimutathat valamit a 12.dpo-n? tegnap a 10.dpo-n volt egy halvány rózsaszínes-barnás folt a reggeli wc után. (bocsi) egész nap mindjárt megjön érzésem volt, estére elmúlt, ma megint volt kicsit. múlt ciklusban ilyenkor már szövetes barnázásom volt fájások nélkül. most ittam ovu után a palástfű teát és szedtem 400mg e-vitamint, szerintem az tehette rendbe. van értelme tesztelni? köszönöm a válaszokat!

ez a görbém: [link]



2015. dec. 20. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

14-15. dpo előtt nem érdemes tesztelni, mert elég rosszul tud esni, ha a halvány pozi után mégis leesik a hő és megjön... Tapasztaltam, azóta soha többé nemvárt előtti teszt.


Nagyon szép a görbéd, bíztató, de én a helyedben várnék még néhány napot. Drukkolok!

2015. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én is várnék még hármat legalább.

Az aktusokat nem jelölted, annyi látszik, hogy volt ovulációd, a többit az idő megmutatja.

Szurkolok!

2015. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Remek a gorbed..:) Enyem is ilyen volt terhesen.6.nap emelkedett es tartotta a hot.14.dpon teszteltem eloszor halvany pozit.Ha nem felsz a nega teszttol megprobalnam a helyedbe mar holnap reggeli elso vizeletbol ;) Drukk
2015. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a drukkolást! két db esélyes együttlétünk volt az ovu előtti napon és az ovu utáni napon :)

azért gondoltam hogy holnap próbálkozok egy teszttel, mert valahol azt olvastam hogy a 11.dpo-tól már minimm 33ml HCG van a szervezetben... most tapasztalok először olyan tüneteket amik lehetnek a terhesség tünetei is.. én is csalódtam már sokat, nem is akarom beleélni magam, de igazatok van várni kéne még.. csak olyan nehéz!

2015. dec. 20. 15:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Megertelek ;) Hat ha lenne otthon tobb teszt a helyedbe holnaptol reggelente csinalnek tesztet ! Majd ird meg ha ugy dontesz reggel megnezed! Sok sikert 3# voltam
2015. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen, betáraztam az ünnepekre. de csak 25-ös érzékenységű van itthon. 2 féle x-epill és egy clearblue digitális, de azt csak akkor lövöm el, ha lesz egy tuti biztos pozitív már a kezemben, mert a férjemnek szánom :)
2015. dec. 20. 15:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as!


A görbe akkor is ilyen "remek", ha nincs baba, mert az ovuláció után a menstruációig magasan marad a hő.


A peteérés utáni napon való szerelmeskedés már valószínűleg későn volt, de az előző napi az bejöhet.

Szurkolok továbbra is!

Ha van teszted elég, és kibírod, hogy esetleg negatív, mert korán teszteltél, akkor reggel tesztelhetsz.

2015. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, nekem általában a 11 dpo-tól már kezd leesni a hőm (13 napos a luteális fázisom) ezért is reménykedek, persze tudom, hogy innentől még akármi lehet. van teszt, lehet megcsinálom holnap, ha marad a hőm. úgy tudtam az ovuláció utáni napon is teherbe lehet esni!
2015. dec. 20. 16:05
 9/17 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok, kedves kérdező, hogy baba legyen!


Nekem sajnos hasonló szép görbe után, pozitív teszt dacára megjött 13dpo-n, ráadásul már nem is először jártam így. :/

2015. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát ez nem túl biztató.. :( nagyon sajnálom!
2015. dec. 20. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!