Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17-én kellett volna megjönnie,...

17-én kellett volna megjönnie, de nem jött. Ma pisilés után a wc-papíron volt egy csepp vér?

Figyelt kérdés
Elmentem utána fürdeni azóta sincs semmi. Ilyenkor mi van? Van még esély rá,hogy babás legyek?

2015. dec. 20. 16:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Biztos hogy babás leszel.
2015. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Remélem nagyon,hogy igazad van,de honnan vagy Ennyire biztos benne?
2015. dec. 20. 16:12
 3/25 anonim ***** válasza:
Miert nem tesztelsz? Vagy csinaltal mar?
2015. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Múlt hóban csináltam 5-öt mind időn túl lett pozitív halványan és még is megjött. Félek a csalódástól.
2015. dec. 20. 16:30
 5/25 anonim ***** válasza:

Nekem is volt nem olyan rég 2 nap késés után ilyen rózsaszínes valami 2-3 napig.

Most 14 hetes vagyok :)

Csinálj holnap tesztet, és írd le az eredményt!

2015. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha már nem jött meg akkor tesztelhetsz nyugodtan.

Ha gond van később is az lesz...

2015. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. 2 napon keresztül néha rózsaszínes folyás, aztán semmi. 3. nap Megjött (3 nap késéssel) teszt negatív. . .tesztelj, addig nem leszel okosabb.
2015. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

5-ös gratulálok a babádhoz! :)

7-es nekem ez az egy csepp volt azóta sincs semmi. Nem görcsölök,nem szakad le a derekam,semmi. Pedig iyenkor halálomon szoktam lenni.

8-as.. Erre nem tudok mit mondani. Én ezt igénytelenségnek tartok. Szerintem mindenki megtörli magát pisilés után..sőt még a férfiak is.. Egyébként a kérdésem nem ez volt. Szerintem kategóriát tévesztettél.

2015. dec. 20. 17:57
 9/25 anonim ***** válasza:
nekem is párszor rózsaszínes volt a wc papír,azelőtt 1 nappal mielőtt meg kellett volna jönnie azt hittem megfog,de végül nem,1 hét késés után pozítív lett a digitális.szerintem simán lehetsz terhes
2015. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
I gazed van kerdezö bar össze vissza keverted a számokat mert TE vagy a 8 nyócas ugyhogy maggaddal birkozól gondolatban hogy pisilés után megtörüljed vagy sem..De érdemes megtörülni és a büdére ülni egy kis alvázmosásra hogy Ne legyen vizelet szagu a ........szóval az ott lent!
2015. dec. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!