Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három hete egyik nap azt...

Három hete egyik nap azt tapasztaltam, hogy pisilés után a papíron egy nyálkaszerű valami volt és benne 1 csepp piros vérrel. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
Előtte héten együtt voltam párommal. Most 3-4 napom van a nem vártig, fel vagyok puffadva nagyon, szorulásom van, sokat eszem, a mellbimbóm ki van száradva és érzékeny. És mintha meg lenne keményedve a hasam alja. Tesztem az negatív lett. Próbáljak újratesztelni jövő héten?
2008. máj. 14. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj! És elég korán teszteltél, az még simán lehet 2csíkos!!!
2008. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak győzzem kivárni a jövő hetet! :-) Bár az fura, hogy nem érzek még menzire utaló jeleket. Az elmúlt hónapokban 1,5 héttel előtte már éreztem őket. Most semmit.
2008. máj. 14. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem baj. Én sem éreztem mensis tüneteket a nemvártkor, és aznap már halvány pozitívat teszteltem! Csak 1 héttel később jeletkezett ez az érzés, és azóta is tart...

7 hetes kismama

2008. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nyálkaszerű vmi a peteérést jelentette. Ha sikerült a párod katonáinak bevárni a te petédet, akkor reménykedhetsz! Tesztet viszont csak miután nem jön meg, akkor csinálj. Szorítok!
2008. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia lett babád akkor?
2011. febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!