Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hete szultem es azota...

8 hete szultem es azota allandoan pisi szagom van ,ami azelott soha nem volt, pisiles utan erzem, hogy csopog par csepp. Nem volt gatmetszesem.Mitol lehet ez? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnyúltak szüléskor a medencefenék izmai és a záróizmok. Intim tornával sokat javulhat a helyzeted, de beletelik jó néhány hónapba míg elmúlik a vizeletcsepegés, addig is marad a tisztasági betét, vagy a Tena lady .

Nekem az első szülésem után fél évig igencsak elfolydogált a vizeletem, 2 évig csepegett, aztán már csak köhögéskor, tüsszentéskor vagy egy jó nagy kacajtól cseppent, 4 év múlva teljesen megszűnt és a második szülésem után már nem jött újra elő.

2008. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippelek, hogy terhesség utáni inkontinenciád van, nekem nem pontosan ez volt, hanem három hétig hasizomból pisiltem és nem éreztem semmit. De nekem durva szülésem volt és nagy gátmetszésem, szakadások, roncsolódások mindenütt. Viszont hallottam már a te problémádról. Lehet hogy a méhszallagok még nem húzódtak vissza és azok nyomják a húgyhólyagodat. A Kiegel féle módszerrel, intímtornával sokat javíthatsz a helyzeten. Viszont azért érdemes lenne egy szakorvoshoz elmenned ne hagyagold ezt el. Tudom ez nem segítség neked, csak gondoltam leírom a gondolataimat. Mielőbbi gyógyulást kívánok neked. 6 hós kislány anyukája.
2008. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat,es ilyenkor a huvely is nagyobb lessz emiatt(gondolok itt a szexre)-vagy semmi osszefugges
2008. okt. 27. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a második válaszoló vagyok. Nekem "jól dolgozott" a dokim és a férjem szerint olyan lett mint "új korában". De mi csak szülés után három hónappal kezdhettünk házas életet élni az orvos csak akkor engedte az előző soraimban említett dolgok miatt. Most fél éves a kislányom, és sajnos nekem a sex-el még gondajami vannak, mert semmit nem érzek az iszonyatos fájdalmon kívül. De ez egyedi eset ezért kérlek ne ilyedj meg mert nem azért írtam. Szerintem nem tágultál ki nagyon, hiszen a hüvelynek és a húgyhólyagnak ilyen értelemben nem hiszem hogy köze lenne egymáshoz. Bár nem vagyok orvos, csak én így gondolom. Szerintem minél előbb menj vissza a nőgyógyászodhoz és ha ő nem tud segíteni akkor keress fel egy jó urológust. Mielőbbi gyógyulást kívánok.
2008. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Mosakodj :D

es feltetlenul torold meg pisiles utan:D

vard meg ameddig a par csepp..ize erted lecsepeg...

2010. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!