Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem volt ovum? Ilyenkor mi van?

Nem volt ovum? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
December 7-én jött meg (hétfő), most teszteltem vasnap, hétfőn és ma is, de nem lett pozi egyik sem, nagyon halványak. Akkor most nem volt ovum, vagy később lesz? Érdemes naponta tesztelni ilyenkor továbbra is? Tojásos nyákom tegnap volt. Ha mondjuk csak a teszt nem mutatta, de tegnap volt ovu, akkor ma még nem vagyok elkésve az összebújással, igaz?
2015. dec. 22. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetett korábban is de lehet később is. 2 naponta érdemes időzíteni az együttlétet emiatt. Nem írtad hány napos a ciklusod. De pár nappal érdemes korábban elkezdeni tesztelni, eleve 24-36 órával korábban mutatja a teszt is meg pár nappal korábban vagy később is lehet.


De teljesen normális az is, ha 1-1 ciklusban kimarad az ovu.

2015. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
általában 28 nap, igen, ez lemaradt.
2015. dec. 22. 23:59
 3/3 mandiga ***** válasza:
Görbét vezetsz? Pontosabb mint az LH teszt. Lehet, hogy negatív, viszont megtörténik az ovu, erre is van példa, esetleg nem vetted észre az LH csúcsot. Érdemes reggel és délután tesztelni.
2015. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!