Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 16. napján vagyok,...

A ciklusom 16. napján vagyok, ma van az ovum, bár ebben a hónapban kevésbé érzem. A hüvelyváladékom viszont nem tojásfehérje szerű, és mennyiségre is kevés, inkább tejszerű. Ez csökkenti a teherbeesés mértékét? Ki, mit tapasztal ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk, ma is együtt leszünk, meg holnap is. A múlt hónapban pont az ovu napja maradt ki sajnos, és nem is lett baba. Talán most!
2014. júl. 30. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
legyetek együtt és élvezzétek. Ha az ovu napján vagytok megyütt, tehát elvileg pont a legjobbkor, akkor is csak 20 százalék az esély a teherbeesésre, ezt ugye tudod? SZóval nem jelent az sem semmi biztosat, ha pont ovukor is együtt vagytok. DE az esélyt mindenképpen növelitek.
2014. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem baj egyebkent ha kimarad az együttlet az ovukor ha elötte mar 2.-3.-dik napon mar voltatok együtt.Nekem volt mar olyan,hogy elöbb ereztem a peteerest es 2 napra ra lett t.feherjes.
2014. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!