Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így lehet valaki terhes?

Így lehet valaki terhes?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy kicsit hülye kérdés lesz, de annyi helyen hallok össze vissza mindenféle hülyeséget. Úgy lehet valaki terhes ha egy pár szexel rövid ideig gumi nélkül és csak később húznak fel gumit és a fiú a gumiba megy el, de előtte kihúzza onnan? Én szerintem lehet így valaki terhes, bár lehet én vagyok tudatlan. Egy csomó osztálytársam meséli, hogy ők gumi nélkül csinálják és mielőtt elmenne a fiú kihúzza onnan, de szerintem még ígyis benne van a lehetőség a terhességre.
2015. dec. 23. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaidat egyszer lehet, hogy majd meglepetés éri. Előváladéktól is lehet valaki terhes.

Ha az elején nem húz gumit, akkor tök mindegy, hogy a végén kiveszi "időben" vagy gumit húz rá, a kockázat ugyanakkora.

Azt meg gondolom hallottad már, hogy a megszakítás nem védekezés.


Te ne csinálj ilyen butaságot.

2015. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez most megnyugtatott, hogy nem vagyok tudatlan. Én nem szeretnék úgy védekezni mint osztálytársaim. Barátommal mindig használunk gumit és vigyázunk nehogy legyen valami baj.
2015. dec. 23. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet terhes vki igy is, megszakitassal, siman. Egy baratnom is jart igy :)
2015. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!