Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LÁNYOK! Lehetek terhes?...

LÁNYOK! Lehetek terhes? Nagyon tanácstalan vagyok, többi lent

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, sosem volt rendszeres menstruációm, pedig már 12 éves koromban megjött. Nem rég volt az első együttlétem a pasimmal, de az elsők fájtak, ezért úgy gondoltuk majd akkor használunk óvszert ha megy. A pasim nem élvezett el bennem, viszont lehet, hogy volt egy kis előváladék... Ő eléggé aggódik, szerintem nem kéne, tudom a premenstruációs jelek gyakran azonosak a terhesség első jeleivel.

Valakinek volt már hasonló? Help!



2015. dec. 22. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
simán lehetsz terhes, védekezni kellett volna.
2015. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert kisebb az eselye mintha beled ment volna ;) Szerintem ne aggodj!
2015. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Igen, lehetsz terhes, de ne aggódj, ha az vagy, és még kétszer sikerül hasonló felelősséggel élni a nemi életedet, az állam hozzád fog vágni 10 milliót, mert nem hagyod kihalni a felsőbbrendű fajt.
2015. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pff. Elsőre is védekezni kellett volna. Mégis mitől fog kevésbé fájni gumi nélkül?? Wtf!
2015. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!