Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tevedhetnek a tesztek?

Tevedhetnek a tesztek?

Figyelt kérdés

2 nap keses utan teszteltem egy ketcsikosat, mellfeszules , mellerzekenyseg es kis alhasi fajdalmon kivul mast nem erzek.

Esetleg mutathat pozitivat mas okok miatt is? tudom, hogy egy bizonyos hormonszint novekedese mutatja ki tulajdonkeppen a terhesseget...de megis..mutathat mas miatt is pozitivat?


2007. nov. 9. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom egyes gyógyszerek miatt lehet kétcsíkos..
2007. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Negatív tesz eredménye szokott téves lenni, pozitív sohasem, mert ha a HCG hormon megjelenik a vizeletben, akkor mindig 2 csikos lesz a teszt. Pár nap múlva végezz mégegyszer vizsgálatot.
2007. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem teved.ha tuneteid is vannak kesik is ketcsikos menj orvoshoz mert tuti terhes vagy
2007. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 tesztet csináltam,mind pozitív lett.Most jöttem a dokitól,aki azt mondta nem vagyok terhes.Érdekes.
2007. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy baba van a dologban. Menj dokihoz, ha kb. 7 hetes leszel.

Előző válaszolónak üzenem: Nem lehet, hogy korán mentél dokihoz. Uh.-on kb. 6-7 hetesen látszik a baba. Sok sikert nektek.

2007. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, bármilyen elváltozás okozhat + tesztet, tehát ciszta, fertőzés... De a tüneteid igen terhességre utalnak. Szavaidból úgy tűnik ki, annyira nem örülsz a gondolatnak. Én is így voltam, de pár óra alatt megnyugodtam, pár nap múlva felfogtam és megint pár nap múlva már örültem is. Gondolkodj, mielőtt "bármit" cselekednél.

Nekem 5 hetesen már látták az uhn, de sokaknak még 7 hetesen sem.

Szerintem menj dokihoz és légy biztos a bizonytalanság helyett.

2007. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyes gyógyszerek befolyásolhatják a hormonszinted,de erősen kétlem,hogy ha valaki nem várandós,annak két csíkja lesz!

Legfeljebb nagyon fiatal a terhesség és azért nem látnak semmit.

Nekem a 4 hetes magzatom mindössze 3 mm volt és a doki alig látott belőle valamit,nemhogy én!:)

2007. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!