Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 pozitív tesztem lett....

4 pozitív tesztem lett. Biztos, h babát várok vagy tévedhetnek a tesztek?

Figyelt kérdés
Csak, mert alig merem elhinni, h tényleg babát várok, mert már több, mint 2 éve próbálkozunk és eddig semmi nem volt:( Van, h 4 teszt is téved? vagy tényleg babát várnék?
2010. jún. 11. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy tévednének a tesztek :-) ....merd elhinni hogy igaz és vigyázz nagyon magadra!


gratulálok :-)


25 hkm

2010. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a teszt tévedhet! Csak akkor mutat pozitívat, ha van a vizeletben terhességi hormon... na, meg azért 4???? Gratulálok, bizony, odabent van Valaki!!!!!
2010. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

4 teszt tuti nem téved! Hidd csak el, és érezd az örömöt, tervezgesd a jövőtöket!

Sok boldogságot, és Boldog Babavárást Kívánok!

2010. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


4 pozitív teszt :-))) Gratulálok!!!

Nyugodtan merd elhinni, a pocakodba egy kis életet rejtesz. Kiegyensúlyozott szép babavárást!

2010. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy teszt is kimutatja, főleg 4:D

Tuti terhes vagy!:D

2010. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Nagyon aranyosak vagytok!:) Köszönöm szépen a válaszokat és a sok gratulációt, jókívánságot!:) Most megnyugtattatok:) Köszönöm!:) Hihetetlen, h nekünk is sikerült végre:) Még1szer köszönök szépen mindent!:) És Nektek is viszont minden szépet és jót!:)

2010. jún. 11. 10:23
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!:) Igen 1 teszt is kimutatta:) csak nem mertem elhinni mondom biztos hibás volt, ezért csináltam még egyet, de azt sem mertem elhinni:) így vettem még kettőt mondom biztos, ami biztos, de még nekem így is hihetetlen volt:) Köszi a választ Neked is!:)

További szép napot!:)

2010. jún. 11. 10:25
 8/12 anonim ***** válasza:

szia kérdező! gratulálok! :)

megkérdezhetem, hogy érzel-e valamit és ha igen, mikortól?

én még csak babára váró vagyok (de remélem nem sokára én is közétek tartozom majd:))

2010. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia, én is szívből gratulálok Nektek! Csodálatos dolog amikor egy új Élet megfogan egy szép kapcsolatban.

Hidd el, 4 teszt nem téved. Egy darab sem szokott, de megsúgom, anno én is csináltam vagy hármat :)

Vigyázz nagyon Magatokra és sok-sok folyadékot igyál ebben a hőségben.

Nyugodt úgyis csak akkor leszel, amikor majd az UH és az orvos is megerősíti a babát. Bensőséges és gyönyörű heteket-hónapokat kívánok Nektek :)


Én hétfőn fekszem be a kórházba és szerdán szülök, császárral. Első baba lesz, kislány.

Teljesen átérzem most a boldogságodat :))

Szeretettel üdvözöllek.

Myra

2010. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En is 4 tesztet csináltam, ami szintén pozitív lett. Most vagyok 10 hetes, de igazán csak tegnap tudatosodott bennem a dolog, amikor tegnap láttam eloszor a babát az ultrahangon. Pici kezek, pici lábak... Nagyon jo érzés volt. Gratulálok!
2010. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!