Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tesz-veszen rendeltem 10es...

A tesz-veszen rendeltem 10es one step tesztet. Mikor érdemes vele leghamarabb tesztelni? Tapasztalatok? Volt aki mensi előtt + tesztelt? Milyen teszttel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
elvileg beágyazódás után 3 nappal mutat, ami akár lehet a mensi előtt napokkal. de nem javasolnám, mert nagy az esélye, hogy csalódsz. inkább várd meg min. a napját. de sajnos még az se tuti (mert pl. elnézhetted a pé időpontját)
2010. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igazán tuti, mikor már egy hete késik. persze tudom, hogy nehéz kivárni.

de pl. anyáink idejében még be kellett menni az orvoshoz, ott pisilni egyet és csak pár nap múlva volt eredmény :)

2010. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ilyennel teszteltem novemberben, és 4 nappal mensi előtt már 2 csíkos volt. Mensi nem várt napjára már leugrott róla a csík.

Megbízható teszt, de a hcg termelődés egyénenként eltérő lehet, ezért ne ijedj meg, ha neked ilyen hamar még nega lesz.

2010. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is az a véleméynem, hogy az egy hét ksésé az igazi...türelem, fölösleges stressztől kíméled meg magad, mert tényleg nem tudhatod, hogy mikor volt a p.é-ed

drukkolok nagyon

2010. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem tegnap, a 10. dpo-n mutatott halvány pozitívat.
2010. márc. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és gratula a babásoknak!Jó egészséget!
2010. márc. 26. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!