Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet leghamarabb...

Mikor lehet leghamarabb átszúratni a kicsi fülét? Ki mikor szúratta át és hol? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A kórházban szúrták.

Ekkor érzi a legkevésbé, és nem piszkálja. Szakember csinálja, steril körülmények között.

Nem gyulladt be, szép lett.

1 éves a lányom, megszokta, hogy van neki, ezért nem is tépi, nem piszkálta soha.

2009. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányomnak a doktorbácsija szúrta át a fülét,és bele is rakta a fülbevalót.kb.hat hetes lehetett a pici.És azóta sincs semmi baj vele.Most hat hónapos.:O)
2009. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi belövettük,2hónapos korában.Gyermek klinikán csinálja egy műtősnő.Semmi gond nem volt vele.
2009. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónapos volt a lányom! Szerintem minnél előbb csináltatod annál kevésbé viseli meg a babát és a mamát:)
2009. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!


Az én lányom szombaton született, hétfőn lőtték a fülét. Szerintem minél kisebb annál jobb, legalább nem irtózik a tűtől, nem nyűglődik, nem érzékeli annyira a fájdalmat sem, lényegében fogalma sincs róla mi történik:). Az enyém meg sem nyikkant. Bcg oltás majd rögtön utána fülszúrás. Szerintem minél hamarabb lövesd ki.

2009. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 hós volt a lányom, mire odaértünk, de ha lesz még egy lányom, tuti minél kisebb korban megcsináltatom. Szerencsére nem volt gond, nem piszkálta, de a belövetéskor már le kellett fogni, mert már elég rendesen tud tiltakozni. Minél előbb csináltasd meg szerintem. (Mi is akartuk a kórházban, de nem vállalta senki)
2009. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kórházban átszúrták 2 naposan.Azóta is az van a fülében,semmi gond vele.
2009. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi mindenkinek a válaszokat.
2009. okt. 15. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!