Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk párommal!...

Kisbabát szeretnénk párommal! és az a helyzet hogy kétnapja fáj a hasam alul hányingerem van és megnéztem a méhszályam 2napja befér a középső ujjam kicsit tehát nyitott mert eddgi sehogy nem fért be lehetek babás?

Figyelt kérdés
párommal babát szeretnénk próbálkozunk vele nagyon fáj a hasam 2napja reggel hányingerem van a méhszájam nyitva van ciklus.hun naptárt vezetek és oda kell hogynézzem milyen!HŐT NEM NÉZEM mgjönnie még nem kéne van 1hetemhozzáés nem szoktak tüneteim lenni inkább késni szokott 28-31napra jön meg mindig előfordulhat hogy sikerült a baba? nagyon szeretnénk kisbabát és nem beképzelem magamnak a tüneteket! mert általába ha valamim fáj azt megérzem pl amikor bordámal volt baj akkor is hiába mondták hogy a borda nem fájhat!
2008. szept. 15. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
egy hét múlva jönne meg? akkor max 3hetes babás lehetsz. várd ki azt az egy hetet, és ha a terhesség tünetei erősödnek, nem jön meg a menszeszed akkor csinálj egy tesztet. addig pedig élj úgy ahogy eddig éltél, kivéve a káros szenvedélyeket... ne idegeskedj, ha a baba jönni akar akkor jönni fog.
2008. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-2hetemvan hozzá peteérésemet soha nem érzem meg! hát ugyan úhgy élek csak egésznap eszek mert éhes vagyok pl tegnap este uborkát ettem magába mert megkivántam! jó néha rajtamvolt eddgi is hogy ubit akarok enni de msot ez feltünő
2008. szept. 15. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok,hogy babás legyél,mert Én is ugyan abban a cipőben vagyok,mint Te!!!Nálam este van hányinger.Jöv.7 pénteken kell megjönnie.Ma csináltam teszted,de negativ!Ha már ennyit vártam a babóra,s most tünetek is vannak,akkor már fél lábbal is kibirom!!!Szorítok nagyon!Pussy
2008. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szia! remélem te babás vagy! én reménykedni sem merek hogy öszejött a kicsibaba! pedig minden este úgy fekszem le hogy a szerencsecsilagomtól azt kérem bárcsak öszejöne a baba
2008. szept. 15. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:

2-s válaszóló!Én is csak nagyon erősen reménykedek,de kicsi az esélye .....Folyamatosan nézem a tesztet,mert a tüneteim hasonlóak a terhességhez,de eddig ....Nagyon szorítok Neked!!!!Majd írd meg a privire,hogy mi a t.teszt eredménye!!!



Veled vagyok!Drukkolok!Pusssy

2008. szept. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!gratula ha babokás vagy!legyen úgy! azt magyarázd már el nekem hogy ,hogyan is érzed azt hogy nyitva van a mészályad?!

szia!

2008. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ha mindennp nézed akkor nem fé bele az újjad ha zárva van ha belefér kicsit akkro nyitva van! magamon tapasztaltam
2008. szept. 16. 16:12
 8/8 A kérdező kommentje:
még mindig nemjött meg igaz lehetmég egyhetem van a nem vártig! ma roszúlletem hányinger hasfájás ezerrel szoval! vanegy olyan érzésem hogy nem jött ösze a picibabóca
2008. szept. 18. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!