Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség jele lehet az...

Korai terhesség jele lehet az alhasi szúrkálás és a mellbimbó szárazság?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés.. bocsi. De eddig ilyez nem tapasztaltam.pár hónapja már pribálkozunk egyszer volt egy kémiai terhességem ott is kb ezeket tapasztaltam 3 pozi tesztem is volt megis megjött. Most kb 7-8 dpon lehetek. Hőm fent. Kíváncsi leszek.

2015. dec. 26. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert 7-8. Dpo-n még nincs terhesség. Kb. a 10. Dpo után kezd beágyazódni, addig kapcsolat sincs a szervezeted és a zigóta között.
2015. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. dec. 26. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hamarabb volt az ovulációd, és már nem a 7-8. dpo-n jársz, hanem pár nappal később? Az alhasi szurkálás lehet jel, de még korai tesztelni. Sok sikert!

7-8. dpo-n viszont tényleg nem kéne még érezni semmit sem, hiszen legjobb esetben is csak most "néz szét, hogy hova ágyazódjon be", nincs kapcsolat.

2015. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!