Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellbimbó szárazság, pirosság?...

Mellbimbó szárazság, pirosság? Rá valamilyen krém?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok és az elejétől fogva száraz és piros a mellbimbóm.Kentem testápolóval,Bepantennel de az sem jó.Valakinek valami jó ötlet ami jó rá és nem fog fájni,nem lesz piros,mert már kikészít!!!!
2012. ápr. 30. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, Garmastan krém jó rá elvileg; 1500 Ft, vény nélküli. Remélem segít. Én 23 hetes kismama vagyok, ugyanez a bajom, de nekem nem új keletű, régóta van. Pár hete vettem ilyen krémet, nem lett tökéletes, de jobb lett.
2012. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom,remélem segíteni fog!Mert így félek hogy milyen lesz a szoptatás,ha már most ilyen!
2012. ápr. 30. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a szoptatásra is rákérdeztem., hogy befolyásolja e, mert tényleg nagyon piros a mellbimbóm és csúnya :( azt mondta a doki, menjek el bőrgyógyászhoz, ha gondolom, de nem befolyásolja. Ez azért megnyugtató :)
2012. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz semmi probléma a szoptatással!Boldog babavárást!
2012. ápr. 30. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Patikában lehet venni recept nélkül (patikába készítik) bimbóvédő krémet és csak pár száz forint. Nekem mikor receptre írta fel a doki valami 170ft volt..


23hkm

2012. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha bemegyek recept nélkül is adnak nekem?Hogy kell kéni,mi a neve?Köszi
2012. ápr. 30. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:

A dm-ben is van babylove márkájú bimbóvédő krém, az is jó.

én a masszírozó krémet használom belőle.

2012. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs DM csak Rossmann,majd megnézem ott is,hátha van valamilyen.Köszönöm mindenki válaszát!!!
2012. máj. 1. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!