Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom és én babát szeretnénk...

A párom és én babát szeretnénk. A kérdésem az hog az anyukámnak és az apukámnak is ikertestvére van, a pároméknál senkinél. Mennyi esélye van hogy nekünk ikreink lesznek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy.:)Én ugy tudom hogy ha az anya családjában vannak ikrek akkor elég jo eséllyel lehet iker baba.Százalékot nem tudok sajnos mondani.
2010. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ikerterhesség anyai ágon öröklődik, így teljesen mindegy hogy a párod családjában volt-e. A dédnagymamám iker volt, nekem is lett volna ikertestvérem (de anya vérzett én megmaradtam), nekem egy kislányom van.

Százalékot nem tudok írni. De nagyobb az esély ha volt a családban (Te családod anyai ágon) mint annak akinek nem volt.

2010. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
genetikailag a kétpetéjű ikerterhesség öröklődik. (párom Anyukája is ikrek, ezért megkérdeztem anno a nőgyógyászatomat és ő mondta ezt.)
2010. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és minden genetikai dolog másodágon öröklődik, ez köztudott. Azaz majd a te gyereked terhessége lesz esélyesebb az ikerterhességre. (ha kétpetéjű ikrek a felmenők)
2010. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Egyik ismerősöm férje hármas ikrek!Nekik az első csak egy baba lett!A második ikrek!A férj testvéreinek, az egyiknek ikrei vannak,a másoknak hármas ikrei!Mind természetes úton!Szóval anyai és apai ágon is nagyobb az esély az ikrekre:)))!!!!
2010. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát jó arány amit irtok,remélem elsőre nem ikrek jönnek,bár annak is örülnék,de azért félnék tőle egy kicsit.

De ezt egyébként én is hallottam hogy majd az én gyerekeimnek lessz majd rá nagyobb esély.

2010. márc. 24. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:
sziasztok. én ikerlány vagyok,és én is úgy hallottam,hogy majd az én gyerekeimnek lesz nagyobb esélye ,hogy ikrei lesznek. Egyébként meg nálunk semelyik családban nem voltak ikrek..érdekes:)
2010. márc. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ikerterhesség anyai ágon öröklődik KÉT GENERÁCIÓNKÉNT! Tehát ha anyukádnak volt ikertestvére (apukád nem számít), akkor majd a Te lányodnak lehetnek ikergyermekei!
2010. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!