Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló méhem van. Van...

Hátrahajló méhem van. Van okom aggodalomra ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondja hátrahajló méhem van, és hogy ez a nõk 20%-ánál van így. Azt állítja, hogy nem befolyásolja a teherbeesést. Mégis van bennem kétség.


Az érdekelne, hogy akinek hátrahajló méhe van milyenek a gyakorlati tapasztalatai a fogamzással kapcsolatban.


2015. dec. 27. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem hátrahajló méhem van, mégis mindháromszor hamar teherbe estem. Nagyon sok nőnek hátrahajló a méhe, és legtöbbjüknél nem okoz semmilyen problémát.
2015. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem okoz semmi bajt, nekem is ilyen.
2015. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy hátrahajló méhem van, ugyanis csak az éves rákszűrésre jártam, más problémám soha nem volt. Az első hónapban, ahogy nem védekeztünk, már teherbe is estem.
2015. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5X voltam terhes, legtöbbször elsőre.
2015. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

erről megoszlik a vélemény, hogy hátráltatja e a teherbeesést

amúgy arról is, hogy valakinek hátrahajló e a méhe(ált egyik orvos A-t mond másik B-t...)

2015. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az van mindketszer elsore teherbeestem
2015. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!