Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » TSH-m 4-5 körül mozog, szeptem...

TSH-m 4-5 körül mozog, szeptemberben szeretnénk elkezdeni próbálkozni a babával. Mikor kellene elmennem orvoshoz, hogy beállítsa a TSH-t?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
minél hamarabb.
2015. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Február elején mennék kontrollra endokrinológushoz, akkor már akkor szóljak neki?
2015. dec. 28. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor legközelebb mész, feltétlenül mondd neki, igen. Egy sima embernek, aki nem akar gyereket, annak is 4-ig lenne optimális. Neked - az én endodokim szerint - 1-ig elfogadható az érték. Terhesség alatt az enyém annyira lement, hogy abbahagyatták a gyógyszert, és 3-ig ha felmegy, ismét el kell kezdeni.


29 hkm

2015. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szeptemberben már a babàval próbálkoznàtok akkor minnél hamarabb menj el. Nekem 1 év kellett hogy beálljon egy normális értékre s onnan még 3 hónap hogy 1 körül legyen ami a dokim szerint jó a teherbeeséshez. Így sikerült a 3.baba. Most 19 hetes vagyok s emelni kellett az adagom hogy jó tartományban legyen az értékem.
2015. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó válaszoló, neked mennyi volt a TSH-d, amikor elkezdted a gyógyszert szedni?


Gratulálok a babákhoz, bárcsak mi is ott tartanánk már! :)

2015. dec. 28. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem 9,4 volt elsőre majd 3,6 ra lement s onnan 1,4 re. Most megint fentebb ment 3,8 ra.
2015. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

légyszi, ne gratulálj előre a babához, az én terhességem felett mindig egy kard lebeg, rossz belegondolni is.:)


nekem amúgy vetélés után a tsh-m 2,68 volt, azonnal elkezdtem szedni napi 1X1/2 Letroxot, terhességem 12. hetéig, amikor volt egy TSH mérés, amelyben a tshm-m 0,01 volt, leállította az endokrinológus a gyógyszert. azóta 3 alatt maradt, az rendben van a 2. és 3. trimeszterben. Most meg már nem is kell méretnem.

2015. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!