Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Lehet, hogy terhes vagyok? Szeptemberben kezdtünk el próbálkozni. Tegnap "megjött", de szinte semmi nincs.

Figyelt kérdés
A betétem teljesen tiszta, néha kitörlésnél látszik csak nagyon halványan, de az is barnás. Az első 2 nap szokott erős piros vérzésem lenni. Szúrkál a petefészkem. A hőm sem esett le. Nagyon fáradékony vagyok. Ha holnap csinálnék tesztet kimutatná, vagy várjak még?
2012. okt. 1. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Már most is kimutatná.
2012. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj
2012. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kimutatna,de az is lehet,hogy negat mutatna....

akkor nem tudod majd mire velni!

Varj meg egy kicsit!

Ha baba van a dologban,akkor az ott lesz 3-4 nap mulva is :)

csak azert ne tesztelj mert egy-ket napot kesik!!!Nalam ugyanez volt,amiota babat szeretnenk,szorakozik velem a testem,hol kesik,hol pecsetelo verzesem van elotte,a mellbimbom faj,faradekony vagyok...

varj meg legalabb holnaputanig!!!!!

Drukkolok!!!!!

2012. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez most komoly? nálam is pont ez a helyzet...csak annyi hogy én kívánós vagyok :)
2012. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Este átváltott piros vérzésbe, de így is sokkal gyengébb, mint szokott lenni. De ma a hőm is leesett. Valószínű nem jött össze.

Utolsó: nekem is volt 2x, hogy nagyon megkívántam valamit, meg néha megszédültem.

Ha továbbra is ilyen lesz, lehet hogy pár nap múlva tesztelek.

Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 2. 07:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem érdemes már tesztelned. Majd jövő hónapban.

első

2012. okt. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ne csüggedj le...lehet,hogy pont ez a jele neki hogy terhes vagy.Nekem is gyengébb a szokásosnál,de nekem már el is múlt.Az a legbiztosabb ha elmész egy orvoshoz és kivizsgál:)
2012. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Reggel csináltam biztonság kedvéért egy tesztet, de negatív lett. Majd legközelebb.

Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 5. 14:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Van egy + tesztem :)
2012. okt. 29. 04:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mar biztos szep nagy gyereked van!
2016. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!