Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 és negyed hónapja élek kb...

1 és negyed hónapja élek kb nemi életet, múlthónapban megjött, most viszont késik de nincs semmi bajom, fejfájás vagy hányinger semmi. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fehér folyás van csak, minimális mennyiségben. Vagy az lehetséges hogy azért késik, mert másfél hónapja veszítettem el?! Olvastam hogy ilyenkor felborul a hormonhaztartas meg stb. Egyszer csináltuk megszakítással. :-/
2015. dec. 28. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem védekeztetek, tehát lehetséges.
2015. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jesse_Pinkman, köszönöm a gyors választ! De időben szakította meg, és először sem rögtön tette be. Szóval elvileg előnedv sem juthatott be.
2015. dec. 28. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
De, bejuthatott. Teszt, orvos!!!
2015. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, buta vagy! A megszakítás nem védekezés, és szex közben BÁRMIKOR kerülhet be ondósejt, nem csak az elején meg a végén! Bizony lehetsz terhes, vegyél tesztet! Soha ne hidd el senkinek, hogy időben kiveszi, meg ilyen baromságok! Teherbeesés ellen védekezni kell, gumi, tabletta, stb! Ha ez nem volt, akkor most imádkozz!
2015. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg imádkozom... Ma csinálok egy tesztet. Felelőtlen voltam, de nagyon remélem hogy nem lesz gond! :-(
2015. dec. 28. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
mit mutatott a teszt? imáid meghallgatásra találtak?
2015. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A megszakítás is védekezés csak a hatás foka kb 60% a Pearl index szerint (mielőtt másokat butázunk le)

De ettől függetlenül is van rá esély hogy terhes légy, egyik módszer sem 100% szóval ha mindig használsz óvszert akkor is van egy kevés esély így persze magasabb

De az is lehet hogy az ettől való stressztől késik pár napot

Csupán az hogy nincs semmi tüneted nem jelenti hogy nem vagy terhes

Csinálj egy tesztet

2015. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet szerencsére negatív lett, és ma reggel meg is jött!Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!
2015. dec. 29. 13:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Totál jogos lebutázni azt, akivel beetetik, hogy időben kiveszik, meg aki azt gondolja, hogy csak az elején és a végén veszélyes a dolog. Örülök, hogy a kérdezővel jól alakult, de igazából nem kellene úgy kefélgetni jobbra-balra, hogy ennyire sötétek vagyunk.
2015. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!