Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozhatunk azonnal?

Próbálkozhatunk azonnal?

Figyelt kérdés
Dec. 19-én volt egy nagyon korai vetélésem (szerintem....halvány poz tesztem volt és kb 4-5 hetes) dokimat hívtam, ő is ezt mondta, hogy valószínűleg nagyon korai vetélés. Mivel lement egy gyors menzivel és nem volt erősebb görcs az átlagosnál így nem kellett hozzá elmennem. Természetesen azt mondta ha rosszabbul lennék, menjek akár karácsonykor is, szerencsére nem így lett. VISZONT! Hamarosan "elméletileg" ismét peteérésem lesz, merjünk próbálkozni vagy inkább látogassak előbb orvost januárban?
2015. dec. 28. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Persze, próbálkozhattok.

Nekem is volt ilyen, és ugyanezeket mondta a dokim.

Mentek tovább a ciklusaim.

2015. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt ilyen :/ ptóbálkozhattok tovább nyugodtan!
2015. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Nekem befejezett spontan veteles utan is azt mondta, probalkozzunk, amint a verzes elmult.:) 2.honapban ismet terhes voltam.:)


29hkm

2015. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindent bele :)) Nekem is igy volt..kovetkezo ciklus sikerult rendesen megmaradt a baba.Elotte pozi teszt 4 nap kesessel megjott.Drukk :)
2015. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!