Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik két napja, ugye nem...

Késik két napja, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie :S Többször voltunk együtt a hónap során, de mindannyiszor gumival védekeztünk.

Az ovum időben megvolt, de most ver a víz hogy miért nem jött meg tegnap :S Ha veszek is holnap tesztet, azt csak holnapután reggel csinálhatom meg (mert ugye reggel kell) de addig tuti halálra félem magam :S...

Miért késik ha gondoskodunk rendesen a védekezésről?


2015. dec. 28. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, nem "kell" reggel tesztelni, másodszor pedig a női szervezet nem gép, hogy óramű pontossággal működjön.

Nekem ebben a hónapban 4 napot késett, ami valószínűleg egy antibiotikum kúra miatt alakult így.

2015. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne idegesjedj először is mert ez pont okozhat késést! Nem kell reggeliből csinálni a tesztet ha már késik. De ha ragaszkodsz a reggeli első vizelethez is el tudod tenni a reggeli elsőt és utólag is tudod teszthez használni.

Nekem még antibiotikum sem kellett késéshez pedig pontos a ciklusom. Mégis van 1-1 hónap amikor valamiért nem jön meg időben csak 3-4 nap múlva, mi is óvszert használunk, sosem szakadt ki. Szóval van ilyen is.

2015. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!