Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Szombaton èjjel megtörtènt a dolog először a párommal. (AZ nap kellet volna megjönnie) olyan gyorsan törtènt az egèsz hogy először nem húzott gumit. De igazàbol először belèm se nyomta rendesen mert ő is elèggè ideges volt es nem volt megfelelően kemèny. De aggódok a elővaladèktól. Aztán meg probalkoztunk megint akkor már gumival. Sikerult minden el is ment. Utanna lehuzta a gumit (mrgtörölgette a farkát) es meg ujjazott. Es fèlek hogy a sperma esetleg az ujjan maradt vagy valami. Vasarnap delutan be vettem egy esemèny utànit. Fàj a hasam nèha mit aki meg akar jönni a vèrzèsem de sehol semmi. Aggódnom kène? Lègyszi rendes vàlaszokat szeretnèk... nagyon nem akarok terhes lenni. F.gàtlòt nem szedtem mèg 19L

2015. dec. 28. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Bevetted az esemény utánit, és "csak" előváladék kerülhetett beléd. Ráadásul ebben az időpontban. Esélytelen.
2015. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és mivel hatalmas hormonadag, úgy megőrjíti a szervezeted hogy csak na. Ne csodálkozz semmin.
2015. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen. Olvastam hogy a tabletta csinàl ilyeket. Azèrt mèg 2-3hèt mulva csinàljak tesztet?
2015. dec. 28. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális esélye van, hogy terhes legyél. Szinte semmi. Valószínűleg késni fog, vagy akár az is előfordulhat, hogy meg sem jön, mivel egy lórúgásnyi hormont vettél be vasárnap. Ne aggódj ezen, néhány hét múlva (hamarabb felesleges) csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj, de felesleges idegeskedned. Gondolom tanultál az esetből. Mellesleg a barátod (is) elég felelőtlen, hogy ilyet csinált.
2015. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi. Kicsi a valoszinusege,hogy terhes vagy. Azert fajdogal sztem ,mert hamarosan megjon. De az esemeny utanni tenyleg nagy dozis es kinek hogy hat ...tobb ismerosomnek megjott tole egy heten belul, masnak csak rendes idoben,megint masnak bezavart es kesett. Nem szeretnel inkabb foggatlot szedni? Az kisebb hormonadag. Es nem kell idegeskedni;)
2015. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!