Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu óta barnázás jelent valamit?

Ovu óta barnázás jelent valamit?

Figyelt kérdés

Csak minimális barna maszatra gondolok.

Ebben hónapban nem figyeltünk, sokat voltunk együtt, bár használtam ovutesztet, amikor kellett volna, nem volt pozitív és az utána lévő napokban sem. Ettől függetlenül elkaphattuk, lehet ez babának a jele?


2015. dec. 31. 00:09
 1/7 anonim válasza:
Igen lehet. Altalaban a beagyazodas jele szokott lenni.
2015. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, bízom benne :)
2015. dec. 31. 01:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ovu óta barnázgatás az kb. Az ovuláció napjától kezdődő, több napon át tartó, habár apró barnázás vagy egy egy-három napig tartó, inkább a menstruáció környékén jelentkező valami?


Első esetben akár hormonzavar jele is lehet( progeszteron hiány). Második esetben beágyazódási vérzésre utalhat, azaz lehet terhesség. Ha nem jön meg a megszokott időben, tesztelj! Szurkolok!!! :)

2015. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hétfőn kell megjöjjön, de ovu óta van, szóval nem pár nap.

ma arra ébredtem, hogy rohadtul fáj a petefészkem környékén

2015. dec. 31. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez valami mas lesz..gyulladas sem kizart.Ovu ota barnazgatsz hat egy dokit keress fel ezzel azert :)
2015. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen,petefészek endometriózisa okozta.
2016. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap óta elmúlt mindkettő... :/ most nem tudom, hogy ez jó vagy rossz
2016. jan. 1. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!