Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. 2 hete lefeküdtünk barátnőmmel és nem védekeztünk semmilyen módszerrel. Egyedül a megszakításos módszert alkalmaztam de most nagyon félünk, hogy esetlegesen terhes. Szóval a lényeg, hogy most kéne megjönnie neki de amolyan enyhe vérzést tapasztalt csak. Kicsit véres volt a wc papír miután kitörölte pisilés után. Általában hónap elején/végén jön meg neki, előző hónapban 5.-én jött meg. Kicsit be vagyok parázva és állandó gyomorgörcsöm van emiatt jelenleg és várom, hogy valaki mondjon valamit mert nem akarom még jobban felzaklatni szegényt ezzel de valakinek a tanácsa most jól jönne. Voltatok már hasonló helyzetben? Valami jelei vannak ha valaki ebben a 2 hetes stádiumban lenne? Előre is köszi a válaszokat! 18/f
2015. dec. 31. 02:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Védekezés nélkül esélyes. Nincs más dolgotok, mint venni egy terhességi tesztet, vagy elmenni orvoshoz. Ezen kívül már csak imádkozni tudtok, hogy ne csússzon be a baba.
2015. dec. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem olyan szörnyű gyereket nevelni!
2015. dec. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még csak idén érettségizem, nem vagyok még felkészülve erre. A gond pedig, hogy barátnőm is még csak 17 éves. Semmiképpen sem akarunk gyereket. Valószínű, hogy terhes?
2015. dec. 31. 03:17
 4/9 anonim válasza:

Szia.

Ha a multhonapban 5.-en jott meg,még nem kesik.

Ez a verzes lehetett akar a beagyazodasi verzes is,hiszen a megszakitas nem vedekezes,de lehetett az elojele annak is,hogy megfog jonni neki.

Ha nagyon paraztok,es 4-ig nem jon meg,vegyetek egy terhessegi tesztet.

Nem erdemes igy utolag idegeskedni,akkor kell gondolkodni,hiszen tudod mit valalsz megszakitassal.

Hasznaljatok inkabb ovszert,szedjen gyogyszert,vagy barmi normalisnak mondhato dolgot.

Remelem nem terhes a baratnod,es eszbe kaptok.

Hogy legyen benne egy kis megnyugtatas is,elovaladektol azert nem olyan konnyu teherbe esni... DE LEHETSEGES!

2015. dec. 31. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Es azota van verzese?Nekem pl igy indul a mensim par cseppel mindig,van hogy utanna 1-2napig semmi ..es utanna jon normalisan. De ha a baratnode eddig nem ilyen volt akkor a mensi csokkenese is jelenthet babyt. Teszteljetek egyet a biztonsag kedveert mondjuk vasarnap vagy hetfon,akkor mar elvben biztos az eredmeny.
2015. dec. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Már elég olcsón lehet tesztet venni, de olyat vegyetek, ami a leghamarabb ki tudja mutatni, ha terhes, meg ami a lehetséges menses alatt is képes kimutatni. De még nem késtél le semmiről, mert még megjöhet. Egyszer voltam én is így, pont akkor késett a mensese a csajnak egy hetet, gondolhatod milyen stresszben voltam, de szerencsére nem lett terhes.
2015. dec. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Késhet a stressztől is (bár ez még nem késés). Az egyik ismerősöm járt úgy, hogy kiszakadt náluk a gumi, nem vett be esemény utánit és ráadásul egész hónapban kimaradt neki. Képzelem mennyit foshatott szerencsétlen...

A beágyazódási vérzés 1 max. 2 napig tart és enyhe.

Vegyetek tesztet és írj majd mi lett.

2015. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elég rendszertelen a menstruációja ezért nehéz kiszámítani, hogy mikor és hogyan jön meg, de ilyen vérzéses még nem volt. Volt, hogy 2 hónapig kimaradt neki... Egyébként ma reggel megjött neki rendesen... :) Hatalmas kő esett le a szívemről, szerintem sejtitek milyen érzés ez a bizonyos félelem :D Köszönök minden választ! :)
2015. dec. 31. 10:24
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én tudom. Akkor BÚÉK.
2015. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!