Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Igen, milliószám vannak ilyen kérdések, minek teszem fel, stb. De szeretném, ha tapasztaltabb emberek írnák le a véleményüket.

Szóval. Fogamzásgátlót szedek. Az utolsó heti tablettát szedtem már, amikor 3 napig (igazából 2 napig) tartó hasmenést kaptam el. A tablettát mindig este 6 órakor szedem be. A hasmenés (múlt hét) szerda este 10 órakor jött. Mivel a tabletta beszedése óta eltelt 4 óra, úgy gondoltam, hogy volt ideje felszívódni (a betegtájékoztatója kb 4 óra felszívódási időt ír), így nem vettem be másikat. Másnap, csütörtökön napközben volt még hasmenésem, de este nem, tehát aznapi tablettával nem volt gond. Viszont pénteken megint hasmenésem volt, akkor este fél9-9 körül, azaz durván 2-3 óra telt el a tabletta beszedése után. Nem vettem be plusz tablettát aznap se. Másnap, szombaton szeretkeztünk a barátommal, de nem élvezett el, és gumi is volt rajta. 2 nappal később, hétfőn megint szeretkeztünk, akkor is védekeztünk óvszerrel is, ekkor el is ment, de a gumi nem szakadt ki. Másnap, kedden szedtem be az utolsó tablettát a levélből. Múltkori levél utáni vérzés alapján ma már meg kellett volna jönnie a menzeszemnek, de semmi nyoma.

Azért írtam le így mindent, mivel most vesztettem el a szüzességem, és szerintem érthető módon, megfordul az ember fejében a kérdés.

Bármi értelmes válasznak örülök. Köszönöm szépen :)



2015. dec. 25. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, de szerintem amiatt késik, mert összeszedtél valami gyors lefolyású bacit/vírust. Védekeztetek, szeded a tablettát, nem lesz semmi gond.
2015. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Logikusan átgondolva valóban így lehet, és miután kiírtam a kérdést, elolvasva hogy mi is van, kicsit nyugodtabb is lettem. :)
2015. dec. 25. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem hogy merült fel benned az hogy terhes vagy. VÉDEKEZTETEK!


?


Ennyire nem kell túlparázni. :)

2015. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi köszi, eskü ilyenkor csak ezekre van szükségem :D megnyugtattok
2015. dec. 25. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi! Szerintem a baci/ vírus és a stressztől késik, mivel eddig mindent a lehető legjobban csináltatok.


Kellemes ünnepeket!

2015. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2015. dec. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!