Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem maradt ki egy gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem maradt ki egy gyógyszer sem, és egyet sem vettem be utólag, akkor ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Egy gyógyszer sem maradt ki,max 1-2 órával kesobb vettem be, nem percre pontosan. Reggel 7-9 között szedem és egy hete gyomorrontás miatt este hánytam, viszont akkor már biztosan felszívódott a fogamzásgátló.


Ugye így nem lehetek terhes?



2015. dec. 21. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Sosem ertettem, hogy miert utólag kell gondolkozni, kerdezni..mar nem m1?

Egyebkent valoszinu felszivodott, nem lesz baj, ha maskor ilyen van kiegeszito vedekezes egy hetig.

2015. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem voltunk együtt a rá következő hétben, épp ezért. Nem értem miért kell támadni egyből. Amúgy meg nem, egyáltalán nem mindegy!
2015. dec. 21. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem tamadtalak, bocsanat, ha ugy tunt.

Ovszerrel nyugodtan egyutt lehetettek volna, igy meg aztan plane nem lesz baj. :) meg egyebkent is felszivodott a gyogyszer.

2015. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Egyetlen fogamzásgátló módszer hatékonysága sem 100% (az önmegtartóztatást nem számítva), így nem lehet kijelenteni, hogy kizárt a terhesség. Viszont olyan kicsi az esély rá, hogy az szinte elhanyagolható.
2015. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Megnyugtattatok, köszönöm szépen a válaszokat! Lehet én is túl heves voltam, csak egy az hogy elég feszült vagyok mostanában, plusz néhány kérdés alatt eleg vérlázító válasz érkezik, amiben semmi segítő szándék nincs, csak annyit ér el vele hogy szegény kérdezőt meg jobban összezavarja. Én szeretek biztosra menni, és mivel az önmegtartóztatás után a fogamzásgátló a második leghatékonyabb védekezési módszer, ezt választottam, annak ellenére hogy nem tartom túl egészséges dolognak. Persze a hatékonysága nagyban függ a használójától, ha kimarad, össze vissza szedik, ne csodálkozzanak hogy baj történik :)

De a kérdésemre Megkaptam a választ, valamelyest megnyugodtam :)

2015. dec. 21. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
ha már megnyugodtál akkor előre is bocsánat, de el kell hogy mondjam, hogy bizony a fogamzásgátló sem nyújt 100% biztonságot. nekem 2 ismerősöm mondta eddig, hogy fogamzásgátló (rendes) szedése mellett esett teherbe és szülte meg gyermekét.
2015. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,kedves utolso,nincs 100%-os vedekezesi modszer, de a kerdezo abbol kifolyólag, amit leirt nem valoszinu, hogy terhes lesz, sot.
2015. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze, értem én amit leírt. csak mondom hogy mindig számolni kell vele hogy sosem 100% a dolog
2015. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát nem tudom. Ez a "rendes" szedés érdekes dolgokat tud takarni. Úgymond rendesen szedte az egyik barátnőm is, 4-6 órás eltérések voltak, de ugye elvileg 12 órán belül megbízható. Na, ez gyakorlatilag nála gond volt. Vagy pl. étrendkiegészítőt szedett, csak nemvárt köztük 4 órát. Doki utólag a fejét fogta. Szóval ha csak nem állsz mellettük mindig, azt mond, amit akar, vagy nem is tudja.
2015. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha már a második 21-es levelet eszed, akkor már a védettségnek meg kell lennie. szerintem ne aggódj a terhesség miatt. a hányás nem feltétlenül terhességet jelez.
2016. jan. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!