Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Odafigyelünk egymásra, egyszer...

Odafigyelünk egymásra, egyszer volt problémánk akkor bevettem egy aktus utánit. (ez 6 hónapja történt) Mióta bevettem azóta egyszer sem jött meg időben, de soha nem maradt ki. Létezne, hogy még mindig a gyógyszer hatása miatt van ez?

Figyelt kérdés
Most a menstruációm azóta először maradt ki.10 napja késik. Menstruáció előtti tünetek jelentkeztek, viszont nem történt semmi. Mi okozhatja?(A párommal már régóta védekezés nélkül sexelünk.)
2016. jan. 1. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedekezes nelkul vagytok egyutt akkor...;) Nem artana egy teszt elvegzese!!!!
2016. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy baba van. Szerintem is csinálnod kellene egy tesztet. :)
2016. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a többieknek!Ha nem védekeztek lehet baba!Csinálj tesztet mi előbb!Én is vettem be még régen esemény utáni de nekem nem volt ilyen tőle!
2016. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnétek babát, akkor védekezni kell, és nem "odafigyelni egymásra" és akkor egyszer sem lesz probléma, vagy legalábbis kicsi az esély a problémára.

Én nem a fél éve bevett gyógyszerre, hanem terhességre tippelnék..

2016. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!