Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menstruációm...

5 napja késik a menstruációm és elég gyanús, hogy terhes vagyok, bár két tesztem negatív lett, utolsót tegnap csináltam. Nem szeretnék babát. Mennyire bízhatok a tesztekben? Holnap tesztelek újra. Az aktus lassan 5 hete történt.

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem Budapestre, ha tudnátok orvost javasolni azt nagyon megköszönném.
2016. jan. 1. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Legutóbb nekem is 5 napot késett!6. nap reggel jött meg!Két tesztet is csináltam mind a kettő negatív lett!Szerintem nincs mitől félned!Orvost azt nem tudok neked tanácsolni de tesztelj akkor reggel!Ha az is negatív lesz akkor szerintem semmi gond nem lesz!Viszont ha nem jön meg akkor tényleg keress egy orvost mert bármi állhat a hátérben!!Védekeztettek?
2016. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt hogy 2 hetet késett de nem voltam terhes!

Majd írd meg mindenképp hogyha kiderül mi a helyzet!

2016. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes.

[link]

Én ide járok, Pánczél Zitához. Nála is szültem. De mindegyik orvos nagyon jó, bárkihez mehetsz, aki szimpatikus.

2016. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, remélem igazatok van! A mellem nagyon feszül és érzékeny, már egy hete. Bal petefészekben kis fájdalmat érzek olykor, mint ovulációkor és kb 2 hete néhány napig emelyegtem reggelente, ilyet nem szoktam, de akkor még nem is gondoltam terhességre. Ezért gyanús. Megszakátásosan védekeztünk csak sajna.


Köszönöm az ajánlast is, Radványi Krisztinához foglaltam időpontot végül, szerdán megyek hozzá. Remélem valami más miatt késik.

2016. jan. 1. 19:12
 5/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Egész biztosan nem vagy terhes. Ha 5 hete történt az aktus, akkor még a leggagyibb teszt is kimutatná. Lehet, hogy a költözés vagy egyéb körülmény miatt most nagyon stresszes időszakot élsz át, emiatt késik. Nyilván érzel magadon furcsa tüneteket, mert felborulhatott a hormonális egyensúlyod.
2016. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, tényleg rengeteg stressz volt az utóbbi időben és a hormonháztartásommal szinte tuti van valami, elsősorban azért kezdtem el izgulni hogy miért késik, mert hormonlabort akartam csináltatni, azt meg csak akkor lehet ha megvan. 100%osan kizárni csak orvos tudja, szóval mindenféleképp jó, hogy elmegyek. Egyóbként az utolsó menstruációmat pont nem írtam fel, pedig mindig szoktam de így csak tippelni tudok mikor jön meg és amúgy sem egyformák a ciklushosszaim. Ezeket végiggondolva már nem is aggódom annyira.
2016. jan. 1. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem vagy terhes.

5 nap késésnél is már kimutatná a teszt nagyon nagy valószínűséggel, nemhogy 5 héttel az aktus után.

2016. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy terhes, ha csak 5 hete volt aktus, azóta nem. A teszt kb 2 hét után kimutatja, 5 hét után nincs hogy ne mutassa ki.
2016. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap teszteltem negativat es ugy nez ki meg is jott, de meg nem rendesen. Azert ezeket mar eleg bizonyiteknak veszem :)
2016. jan. 3. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!