Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű fehér folyás utalhat...

Sűrű fehér folyás utalhat terhességre menzesz idején barnázással?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, ehelyett 2 napja csak barnázok, meg ez a folyás. Valaki volt már így? Nem akaróztam még tesztelni, mert nem vagyunk konkrétan baba vállalásban és feleslegesen nem akarok tesztelni. Csak most végülis meg is jött meg nem is. Görcseim sincsenek, 2x éreztem pár másodpercen keresztül menzesz szerű görcsöt tegnap és ma más semmi. De a sűrű folyás amúgy sem passzol terhesség esetén, nem? Szóval valaki volt már így, vagy vélemények?

2015. aug. 26. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhességem alatt sűrű fehér folyásom volt.A barnázásból viszont szerintem mensi lesz,csak késik.
2015. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor várok még 1-2 napot hogy megjöjjön rendesen.
2015. aug. 26. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!