Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már ovuláció a görbe...

Volt már ovuláció a görbe alapján? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Ilyen még nem volt,hogy nem ugrik fel a hő ..Már 36.8-36-9 szokott lenni ilyenkor.Minden ovus jel,fájdalom megvolt.tegnap és ma furán fáj néha a mellem,égő csípő érzés van de hamar elmúlik és utána nem is fáj.Mi lehet?

[link]


2016. jan. 3. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
31. Én volt ovud
2016. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31-én volt ovud és lényegesen szépen felment ahogy illik, ovu előtti 6 nap átlagánál magasabb, és innentől még mehet majd feljebb. Szerintem semmi gond nincs ezzel a görbével, nem törvényszerű mindig kilőnie mint egy rakéta ovu után.
2016. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Tobb eve merem es ilyen nem volt meg hogy nem megy fol a "szokasos" homersekletre! Igy nem is huzta be a rendszer az ovut.Mellfajdalom mitol lehet ilyen "csipos"? Idegesit..:D Ment a zold kez.
2016. jan. 3. 10:49
 4/8 mandiga ***** válasza:

30-án volt ovud, ahogy a többiek is írták. A mellfájdalom lehet az ovu miatt, nekem is szokott utána fájdogálni.

Nekem is 30-án volt elvileg ovum. :)

Drukkolok!!!!!!

2016. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mandiga ***** válasza:
Bocsánat, elírtam, neked 31-én volt. :)
2016. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi :) Gondoltam a 7. napra is mert akkor meg rozsaszin folyas volt meg masnap is :/ Lehet a 31. e a biztosabb. Mult hoba 10 nap volt a lutealis lehet az kavart be,27 napra jott meg akkor .
2016. jan. 3. 13:59
 7/8 mandiga ***** válasza:

Szerintem a 7. napon csak próbálkozott a szervezet. Figyeld tovább a hőd. Szépen leesett 31-én, viszont nem igazán emelkedett. Lehet azért, mert lassan emelkedik, vagy mégsem történt meg az ovu.

Nekem volt hasonló görbém, akkor nem volt ovum, jelek voltak, viszont jó hosszú lett a ciklusom.

Reméljük nálad nem így van.

2016. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi :) Nem emelkedik sajnos..Igazad lehet csak probalkozott a szervezet :(
2016. jan. 4. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!