Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbe ellent mond az ovutesz...

A görbe ellent mond az ovutesztnek. Melyik a jó?

Figyelt kérdés
One step-es ovuteszteket vettem.Mensim első napjàtól csinalom de negatìv.Szerintem tegnap volt ovum.Egyébként ha hőleesés előtti napon voltunk együtt még jó lehet?Még annyi hogy tegnap estétől szúr a hasam meg kicsit fàjt a mellem, azt olvastam h ezek a tünetek inkàbb ovut követően vannak.Ez igaz?

2015. nov. 21. 09:25
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
2015. nov. 21. 09:26
 2/30 anonim ***** válasza:

En nem vagyok szakerto a gorbek teren, de amikor a 2. gyerekunk fogant, akkor vezettem gorbet es ovutesztet is hasznaltam. Nekem aznap lett pozitiv, amikor leesett a ho es masnap megemelkedett, meg akkor is pozitiv volt a teszt, utana mar negativ lett.

Nekem 2 tizedet esett a hom es utana 4 tizedett emelkedett mar a kovetkezo napra, eleg latvanyos volt a gorbe. Mindjart megkeresem es megmutatom, akkor azt irtak itt nekem, hogy trifazisos (marmint ez csak par nappal kesobb latszott).

Szoval nekem mukodott az ovuteszt es az is one step volt.


Az egyuttlet meg siman jo lehet, ha valoban volt mar ovud, de nem lenne rossz, ha meg tudnatok egyutt lenni, hatha megse akkor volt es a tesztnek van igaza.


Mikor szoktal tesztelni egyebkent? Delutan?

2015. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Ilyen volt a gorbem.

[link]

Csak azert mutatom, hogy hatha segit osszehasonlitaskor.

2015. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hu, köszi szépen;)igen délutàn szoktam.Most legutoljàra amikor leesett a hőm picikét halvany volt a 2dik csik de negativnak tudtam be mondvan h erosebbnek kene lennie mint az ellenorzo.a tobbi napon nem latszik semmi.lehet akkor erzekenyebbet kellett volna vennem;(remelem akkor most volt ovum;)koszi szépen a segìtséget!
2015. nov. 21. 09:48
 5/30 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen aplikációt használsz? :)

Egyebkent szerintem nem mindig helyesek a gorbek. Pontosat nem tudok mert a baba nem fogant meg nalunk,de pl nekem az egyik gorbe 9.-ere huzta be,menzesz utan 5 nappal, de a tesztem teljesen negativ lett. Viszont a masik gorbe 18.-ra,de a tesztem 19.-en lett pozitiv. Jo itt az 1 nap nem a vilag,de azert a 9.-e igen rossz helyre kerult. En egyebkent a tesztnek hinnek bar ilyenkor azert csinalnek kettot is.

2015. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A hőmérés (ha jól csinálod) megbízhatóbb, mint az ovuteszt. A teszt ugyanis nem magát az ovulációt mutatja, csak az ovulációhoz szükséges, azt megelőző LH-csúcsot. Nekem volt full pozitív LH-tesztem ovu nélkül, de a görbe mindig jól mutatta.
2015. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Naptàram a neve kis rózsaszin konyv ikonnan.kezdőlapon egy cica van!nagyon szeretem amugy.mindent fel lehet benne jegyezni!
2015. nov. 21. 10:49
 8/30 mandiga ***** válasza:

5-ös, nagyon szép a görbéd, bárcsak nekem is ilyesmi lenne.


Vannak kivételes esetek, fura görbék. Sok ilyet néztem a neten. A tuti az, hogyha egész hónapban próbálkoztok. Hőleesés is akkor van, ha hajnali órákban történik az ovuláció. Így olvastam, különben nincs hőleesés. Fene se tudja.


Az én görbém ilyen, ellent mond mindennek.


[link]

2015. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 mandiga ***** válasza:

Amúgy a 25-ös ovuteszt nekem nem vált be. 15-öst használtam, az meg nagyon sokáig pozi volt. Gondolkodom a 20-on. Lehet az lenne a jó. A görbém meg, a fene sem tudja.

Volt-e ovum, nem volt, a hőm fent, baba nincs, méhnyálkahártya 5 mm, és 25 naposak a ciklusaim (voltak).

2015. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én inkább az ovutesztre tudtam alapozni.

Nézd:

[link]


hasonló mint a tiéd. Ovu előtti 3 nap is simán jó lehet babához, a többi tünet meg sajnos semmit nem jelent. Én is éreztem mindenfélét, hiába próbáltam nem figyelni rá.

2015. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!