Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi vagyok ki fog tesztel...

Kivancsi vagyok ki fog tesztelni pozit januar vegeig!? Josz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés
:D folytatodik a menet :)

2016. jan. 3. 18:32
 251/265 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hát nem lett túl jó arányaiban ez a hónap ahogy nézem. A pozi teszteseknek gratulálok!

Új hónap új remény, mondom én aki 8 éve babát szeretnék, persze volt egy 2 éves szünet közte, meg tudat alatt kihagyós hónapok a sok zűr és félelem miatt! De újra itt, újult erővel! De nem adom fel :) Hétvégén jövő hét elején leszek esélyes. 1-2 hónap aztán ha nem továbblépés, segítségkérés! Hajrá mindenkinek! Bedit

2016. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/265 anonim ***** válasza:
En jovo kedden tesztelek majd csak. Igaz igy atcsuszik februarra de azert remelem nem baj, Es irhatom ide is majd az eredmenyt! :)
2016. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/265 anonim ***** válasza:

Èn nagyon szorítok nektek lányok! Remélem a február már jót ígér :)


#66

2016. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/265 anonim ***** válasza:
hányan lettek pozisak januárban kb.?
2016. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/265 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Engem is érdekelne, hogy akkor most hány embernek sikerül +-t tesztelni és szerintem folytatni kéne egy újabb csoportban azokkal, akiknek most sikerült és így tudnának csatlakozni az első hónapos próbálkozók is! :) Vélemény? Valaki megcsinálja az oldalt?

K

2016. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/265 anonim ***** válasza:

Én +os lettem, azóta is folyamatosan az vagyok! :) (legalább 15 tesztet lőttem el azóta...) Legutóbbi tesztem tegnap délután készült: [link]

jövőhét csütörtökön megyek nődokihoz először! :)

T

2016. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/265 anonim ***** válasza:

Nagyon szép! Gratulálok! :)

K

2016. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/265 anonim ***** válasza:

Én is pozis lettem,holnap megyek az első uh-ra,6+4 vagyok ma elvileg,de szerintem 2-3 nappal később fogant a pici. A sztorimat nagyjából már leírtam,igazából nem első próbálkozás,gyakorlatilag meg hosszú kihagyás után mégis az :) Mostmár csak az kell,hogy velünk is maradjon.

#66 Dorka

2016. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/265 anonim ***** válasza:

Ivett vagyok,en is pozit teszteltem ma vagyok 7+5,jövő csütörtök megyek újra uh,a múlt het csütörökön voltam,volt embrio és szívműködés is,akkor voltam 6+4, de a petezsák körül vékony sávban haematoma volt látható.Szigorú fekvésre és kíméletre "ítélt" a doki,amit a 2 kicsi fiam mellett nem mindíg tudok tartani.Barnáztam is,kaptam progit.

Szeptemberben volt egy missed abom a 11.heten,ugyhogy eléggé be vagyok tojva.

A csoport jó ötlet,megcsinálja valak? :)

2016. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/265 anonim ***** válasza:

Megcsináltam a csoportot! :)

K

2016. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!