Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek van ötlete mi lehet ez?

Valakinek van ötlete mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Dec. 30-an megjött, ejszaka görcsöltem ( mintha késsel vagdostak volna. Masnap delutanra elmult a vérzés, este mrgint elöjött, de csak minimalisan ( nem kellett tampon se) Azota volt egy ket csepp ver, egy pici barna folt. Közben neha belem szurt a fajdalom, mintha meg akarna jönni. De ujra szerintem nem fogok verezni, egyre kevesebb lett a pecseteles az elmult napokban.

Meg soha nem fordult elö, hogy 4-5 napnal rövidebb ideig vereztem volna, es mindig sokat. Faradt vagyok, annyira hogy csak aludnek, nem ebredek fel az orara, stb. Neha ramtör a rosszullet, hanyinger, ha lefekszem, hogy jobban legyek, akkor mindjart elalszom. Nem vagyok egy nagy csoki fan, de mar ket hete nem birok meglenni nelküle. (Elsö heten savanyusaggal kombinalva).

Teszt ma este negativ. Keszülök orvoshoz, csak meg nem ertem el.

Lehet ebböl meg valami, vagy fogadjam el, hogy megint nem (51. alkalommal sem) sikerült? ( Jartunk mar minden orvosnal, lombikon, senki nem is sejti mi a baj)


2016. jan. 4. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet.

De lehet hormonprobléma zavar be a vérzésedbe.Erre iranyultan történt már kivizsgálás?

2016. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, eddig kb ketszazszor neztek hormonsort.
2016. jan. 5. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!