Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljunk, hogy kislány...

Mit csináljunk, hogy kislány legyen? Van valakinek olyan ötlete, ami bevált?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 05:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan praktikák, hogy savasítani-lúgosítani kell a hüvelyt, mert állítólag egyik spermának ez a jó, másiknak az. Mármint fiú - lány spermiumra gondolok. Vannak pózok, és vannak naptáros módszerek. A lány spermiumok lassabbak, de a fiúk rövidebb életűek.

Én meg fiút szeretnék. Elsőre lány lett, pedig jó időpontban voltunk együtt egy fiúhoz. Most megint fiúnak kedveztünk, de még jó pár hét, mire kiderül, sikerült e:D

2014. jan. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem több praktika is van, de az, hogy a petesejt az oda érkező sejtek közül kit enged be, azt szerintem még nem nagyon tudták megfejteni az orvosok :)

szóval lehet ciklus elején próbálkozni (tüszőrepedés előtti 2 nap pl) lehet, savasítani, ha a nő szervezete valamiért a XY hímivarsejtet engedi be, ott szerintem mind1.

viszont hallottam mostanában néhány leendő és újdonsült anyukától, hogy LOMBIKNÁL már megcsinálják. az egyik ismerősöm, akinek beültettek, azt mondta, TUDTA, HOGY LÁNY LESZ, akkor fura volt, most hallottam egy másik anyukától is, hogy mondták nekik, meg tudják csinálni.

ez legalább tuti :)

2014. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
2014. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én meg ilyesmiben sosem hittem.. fiút akartam, fiú lett, csak úgy :D ha ilyesmiket néztem volna, lehet épp lány lett volna.. és amúgy is attól függ, X vagy Y kromoszómás sperma ér e célba, és ez teljesen független attól h milyen nap van meg hány óra és milyen pózból érkeznek be.. :D
2014. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Czeizel professzor úrnak van erről egy videója. "így befolyásolható a baba neme". Úgy 70%-osan sikeres a módszer.

Azt próbálja befolyásolni a PH érték változtatásával és az időzítésel hogy x-es vagy y-os spermium érjen célba.

2014. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszoló! Igenis függ attól, hogy milyen nap, milyen póz. A hüvely bemenete savas, ezt a lányspermák jól tűrik, fiúk nem, szóval ha fiút akarsz mélyebbre hatolós pózt kell választani, hogy az anyag túljosson a hüvely bemenetén.

Persze nem tuti módszerek ezek, de igenis lehte tenni érte, hogy a vágyott nem esélyét növeljük.

Íme:

[link]

2014. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi mindent ugyan úgy csináltunk (2 naponta szex ugyan az a póz) Mind a 3 gyereknél 2 lány a 3. fiú, szóval szerintem szerencse kérdése.
2014. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!