Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitiv az ovu teszt, de...

Ha pozitiv az ovu teszt, de ugral a ho, akkor nincs peteeres?

Figyelt kérdés

36,3-36,7 kozott ugral. Egyik nap 36,3 masnap 36,7,utana megint 36,3... Lehet igy peteeres?


Jovohonaptol nem fogom merni.


2016. jan. 5. 08:20
 1/7 mandiga ***** válasza:

Lehet is, meg nem is. Próbálkozik a szervezet, viszont lehet csak később reped meg a tüsző. Én is épp így vagyok most.

Tudnál görbét feltenni?

2016. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Igen. Ahol áll a vonal,ott volt a pozitiv ovu tesztem. Akkor 36.3 volt a hőm.

2016. jan. 5. 09:19
 3/7 mandiga ***** válasza:
Valószinű nem repedt meg a tüsző, mert utána ismét nagyon leesett a hőd, és még lent is maradt. Ovutesztelj. Én folyamatosan ovutesztelek, pont ez miatt. :)
2016. jan. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 pozitiv ovu tesztem volt,3.napi negativ lett igy rahagytam. Ma is felugrott a hom,gondolom holnapra visszaesik...vagy nem. Ma csinalok tesztet,bar lehet h lekestem.
2016. jan. 6. 15:31
 5/7 mandiga ***** válasza:

Csináltál tesztet? Nem biztos, hogy lekésted.

Írd majd meg.

2016. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
teszt ? : D
2016. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Negák az ovu tesztek.
2016. jan. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!