Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hét 4 napos terhes vagyok...

5 hét 4 napos terhes vagyok Ki van hasonló helyzetben? Mik a tünetek? Mikor, mentek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

valszeg elég sokan ...

:-D

én a 12. hétig nem mentem

akkor volt genetikai UH vérvétel vizelet meg minden nyalánkság :-)

tüntetem nem volt, sőt még 2-3x volt a mensi időben vérzésem is igaz egyre kevesebb

na jó annyi volt h még energetikusabb voltam mint ált. :-)


manapság sikk 4-6 hetesen már orvoshoz rohanni - szerintem felesleges, úgyis visszarendel pár héttel később egy normális vizsgálatra amikor már lát is valamit az UH-n

12. hétig bármi történhet...

2016. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy vissza rendel de sztem,kevesen bírják megállni,hogy várjanak.6-7 hetesen már lehet menni...akkora már jó esetben szívhang is van!
2016. jan. 5. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam dokinál, 6. hét. Két hét múlva megyek vissza, mert még nincs szívhang.

Legutóbb nem is volt 9 hetesen se. :-( Sajnos művi befejezés meg két nap kórház lett a vége, úgyhogy nagyon izgulok.

Dolgozni már nem mehetek (1001 vegyszerrel dolgozunk)


1-es. Ha nem "divatoznék", nem úszom meg két nap kórházzal, ha még 4-5 hétig hordok a méhemben egy halott, bomló magzatot.

2016. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked,hogy minden rendben legyen!Így van el kell menni orvoshoz kb a pozitív teszt után két héttel!!!
2016. jan. 5. 12:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt valami jele annak hogy nem él a baba????
2016. jan. 5. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden terhességemnél a lehető leghamarabb mentem, 5-6 hetesen. Igaz, hogy 12 hetes korig bármi lehet, de pont ez indokolja, hogy menni kell. Nekem két vetélésem volt, mindkettőt műszeresen kellett befejezni. A másodiknál sajnos késlekedtek az orvosok, emiatt nagyon súlyos, életveszélyes fertőzésem alakult ki. Szóval nem érdemes halogatni, mert a spontán vetélés sem játék! Jobb tudni, ha gond van.
2016. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!