Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lett egy pozitív tesztem....

Ma lett egy pozitív tesztem. Hol tudok utánna nézni hogy mikor milyen vizsgálatokra kell majd menjek a 9 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a doki majd megmondja csak kiváncsi vagyok.

Vagy ha esetleg valaki tudna segíteni, mik az első lépések. az utolsó mensim első napja aug. 17. volt.


2008. szept. 16. 13:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és 27-28 naposak a ciklusaim.
2008. szept. 16. 13:07
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok! először is betöltött 4 hetes vagy. a teszt után ultrahangra kell menni ahol megerősítik a terhességet, de mivel még korai valószínűleg visszarendelnek később kb. 8. héten. amikor meg van az eredmény azzal együtt keresd fel a területileg illetékes védőnőt, aki irányítani fog a következő vizsgálatokra, és elmondja mi következik. de ha kíváncsi vagy leírom sorba.
2008. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2008. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
védőnő nyilvántartásba vesz.nőgyógyászati vizsgálat,12. héten hüvelyi uh. 12. hét előtt általános vérvétel, vércsoport, és ellenanyagvizsgálat, háziorvosi vizsgálat, EKG, fogászati ellenőrzés. ezek az első lépések a többit a védőnőd elmondja. mindenben segíteni fog, csak merj kérdezni!
2008. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

máris köszönöm a segítséget. sokszor olvasom hogy több tesztet is végeznek a leendő babavárók. Én csak egyet csináltam remélem nem csapott be. Bár azóta se jött meg.

És igénybe venném a segítségedet. köszönöm

2008. szept. 16. 13:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó válaszra első válaszoló voltam.ennyi elég egyenlőre?
2008. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen, mégegyszer köszönöm! mostmár profi vagyok ahhoz képest mint amennyit eddig tudtam.
2008. szept. 16. 13:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
a többit azért nem írom egyenlőre le, mert sok vizsgálat lesz, és van köztük sok idegen szó is, de azokat a védőnőd elmondja.
2008. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És a munkahelyemmel mi a helyzet? mármint mikor kapok kiskönyvet, mert úgy tudom hogy addig nem szabad megmondani hogy babát várok míg nincs könyvem mert elbocsájthatnak. De akkor először védőnőhöz kell mennem és ő küld a nőgyógyászhoz vagy fordítva?
2008. szept. 16. 13:46
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is gratulálok!! :) Mennyi ideje vagy a jelenlegi munkahelyeden?? Van 180 bejelentett munkaviszonyod?
2008. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!