Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol van ez a barnazas mar...

Mitol van ez a barnazas mar kb 2 napja?

Figyelt kérdés
Hetvegen van a mensi ideje, de 2 napja barnazas van a fehernemun, es haspuffadasom is van. Ma reggel semmi etvagyam nem volt, szomjas is voltam, es az innivalot sem kivantam. De majd kiderul hatvegen. Amugy nagyon babat szeretnen, es most hetek ota probalok most nem allandoan csak a babara gondolni, meg nem idegeskedni, nem stresszelni, mert szerintem eddig ezert nem jott ossze.
2016. jan. 5. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tehát hétfőtől barnázol és tegyük fel szombatra nem várod...ez kb. 9.dpot jelent. Ha nagyon kevés ez a barnázás, és max 1-2 napig tart még, akár lehet beágyazódás is :), de sajnos elég ritkán társul ez a tünet hozzá, gyakoribb, hogy egy esetleges hormonzavarra (progeszteronhiány), vagy ne adj isten, fertőzésre utalhat. Ha nem múlik, erősebb lesz, vagy bűzösebb, mindenképp fordulj nőgyógyászhoz! Remélem, babáról van szó! Majd Írd meg, mi van veled!

Szurkolok!

2016. jan. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A többi tünetről meg annyit, hogy bármi lehet. Ilyenkor még nincs kapcsolat-vagy épp most alakul-az embrió és az anya között, így nem okozhat tünetet sem...azt vagy te szuggerálod, vagy valami másnak a tünete.
2016. jan. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor terhes maradtam nagyon véreztem és görcsöltem 5nap vérzés 2 nap barnázás. De megmaradt a baba :)
2016. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A barnazas befejezodott, meg mensiig van par napom. Probalok mindent megtenni a teherbeesesert, mert ugy varnam. Ugyanis oktoberben volt egy sima vetelesem. Most mar tudom, akkor a sok stressz, meg idegesseg, miert is nem jon ossze, mindig csak erre gondoltam. Nagyon sokat sirtamn h. nem akar osszejonni a baba mar tobb mint 2 eve, es a veteleskor is, es utana is. Ezert probalok mostanaban mindenre odafigyelni, es varni. Mert irjak, minel jobban akarjuk, meg ugysem jon ossze. De jo lenne ha osszejott volna most a baba
2016. jan. 6. 22:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Pentek ejszaka van, de semmi derekfajas nem jelzi a mensit, remelem igy is marad.
2016. jan. 9. 00:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok!:)
2016. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lassan szombat ejfel, es meg minden az eddigi, vagyis semmi mensi tunet. De szerintem, mar nem is lesz maskent, mert most tartok a 30. napnal, ez sosem volt. Talan sikerult? De majd megirom ide.
2016. jan. 9. 23:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Azota sincs semmi, tehat elmaradt a mensi. A teszten 2 csik van, de a masodik csak olyan 80 szazalekban erosen lathato. Ez a terhesseg mar szerintetek is biztos igy
2016. jan. 19. 17:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Most nezem epp a teszten levo csikot, de ugyanolyan jol lathato mar mint az elso csik.
2016. jan. 19. 18:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:)
2016. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!