Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció helyett barnázás...

Menstruáció helyett barnázás 3dik napja?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, így az se kizárt. Ezért voltan nődokinál, mert nem akar összejönni. Rákszűrésen derült ki, hogy gyulladásom van, erre kaptam vmi készítményt, amit ma váltok ki. E mellett 2dik napi hormon vizsgálatra is mennem kéne.

Kérdéseim: a gyulladás miatt lehet a barnázás?

És ugye ezt még nem számíthatom rendes mensinek, csak a piros vért?

És meddig várjak, ha továbbra is csak barnázás van?

Gondolom hcg tesztet is kéne csinálnom...

Tanácstalan vagyok.



2015. okt. 15. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nem említetted az orvosnak a barna folyásod?Egyébként,ha mensi helyett csak barna folyás van akkor lehetsz terhes,de lehet gyulladás okozza.Nekem is ebben a hónapban enyhén piros inkább barnás mensim volt az első napon,aztán 2 napig barna folyásom volt.Még én sem tudom mi lehet velem,mert felfáztam 2 + volt a vizeletem és lehet csak kihatott a mensimre.Még én sem csináltam tesztet,mert nem érzem magam terhesnek...bár nagy lenne az öröm:)
2015. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A rákszűrés eredménye miatt telefonáltam, az asszisztens mondta gyulladásom van, menjek be receptért. A doki rám nem nézett akkor.... nem mondtam, mert az volt a második nap, és gondoltam megvárom még az estét (én naiv, azt gondoltam, hogy reggelre rendesen megindul)....

de ma biztos rákérdezek, még ha csak telefonon is...majd mondanak valamit, mitől lehet :O

2015. okt. 15. 13:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és jobbulást, és drukkolok, hogy baba legyen! :)
2015. okt. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!