Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen görbével kizárt, hogy...

Ilyen görbével kizárt, hogy ez egy pozitív teszt legyen igaz?

Figyelt kérdés

[link]


A teszt: [link]


Csináltam ugyanabból a pisiből ovu tesztet is.


2016. jan. 6. 17:39
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Csak nem értem miért kell ilyen teszteket gyártani...
2016. jan. 8. 13:09
 22/26 anonim ***** válasza:
amire azt írtad nega az sem negatív hanem halvány pozi és ahhoz képest már erősödött ...egyébként mi a helyzet ?
2016. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Igen,a 2.teszt után én is pozinak vettem az első tesztet,de azóta negatív. Írtam a teszt gyártójának,mivel aznap mikor "pozit" teszteltem,mâsfajtát is próbáltam és az negatív lett. Szóval írtam nekik,aztmondták h a tesztjeik 99,6% -ban biztosak és valós eredményt mutatnak,megnézték a képeket és aztmondták pozitív mindkettő. Na de azóta ugyanazok negatívak. Nemhiszem el,hogy már megint kémiai terhesség :( 4 hónapja is ez volt,bár akkor ebays kínai teszt volt,lehet hogy csak azért volt pozitív.


Vettem egy CB digitálist mikor pozit teszteltem,azt nem mertem még elhasználni,ahhoz túl drága. Kb az sem tudom,hogy mikor kellene megjönnie,görbe szerint még ovum sem volt :( De nagyon fájnak a melleim és rengeteget kell pisilnem pár napja,amit a menzeszhez kötök. Olyankor szokott ez a sűrű pisilés és mellfájdalom lenni,na meg a stressz,feszültség... És gondolom az ideg miatt pisilek sokat.


Ami még nem volt,rengeteg folyásom van,napi 3x cserélek t.betétet,na mondjuk ez nem szokott jele lenni,de felfázva nem vagyok.

2016. jan. 9. 13:58
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem is ertem a sok hasonlo kerdest,hogy miert nem mentek orvoshoz?? Csinal uh.ot vervetel stb es nem kell talalgatni! Nem bantasbol irom!! Sot kivanom,hogy gyermeket varj :))))
2016. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Hát azért még terhességet a doki sem lát:) nem kell azonnal orvoshoz rohanni pozitív teszt után. Ha meg utána nega ès megjön a menzesz időben,akkor szintén semmit sem lát ha kémiai terhességről volt szó. Ha ciszta okozza,akkor ott azért más tünetek is vannak.

Nekem 1 évig volt az előző terhességem alatt,soha nem okozott pozi tesztet,pedig sokat teszteltem,de több más kellemetlenséget igen.

2016. jan. 9. 17:54
 26/26 A kérdező kommentje:

Most olvastam,hogy a hcg szint leeshet és attól még nem biztos,hogy vetélés történt.

[link]


Reménykedem még.

2016. jan. 9. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!